
Renault Clio Estate - 1.2 TCE Expression NIEUWE APK TOT 27-05-2027--AIRCO IJSKOUD
Algemeen
| Prijs | € 2.350 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 160.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJJ-03-T |
| Datum deel 1 | 05-06-2009 (import) |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Dakrails
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2008 - 2009
Technische informatie
Koppel: 145 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.608 kg
Breedte: 172 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 137 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Interieur & Comfort
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
AANGEBODEN ; NETTE GOEDRIJDENDE RENAULT ZONDER MANKEMENTEN
AIRCO IJSKOUD(BIJGEVULD)
NIEUWE APK TOT 27-05-2027
ELEKTR. RAMEN
STUURBEKREACHTIGING
RIJDT --STUURT--SCHAKELT OPTIMAAL
ALL. VELGEN OP GOEDE BANDEN
* Wij zijn hoofdzakelijk geopend op Afspraak!
* Belt u even van te voren voor beschikbaarheid.
* Tenaamstelling 24 mogelijk.
* Inruil en proefrit altijd mogelijk.
* Extra garantie tegen meer prijs mogelijk.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk en zetfouten.
U vind ons:
Tel: 0620175065
Autobedrijf MP autos
Boekeloseweg 96
7553DP HENGELO
Email:merce-dia@live.nl
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























![Jeep Compass - 1.3T Limited 150 PK Aut. [ Trekhaak Xenon Apple / Android Half-leder Navi Camera Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I762009276/240x180/jeep-compass-1-3t-limited-150-pk-aut-trekhaak-xenon-apple-android-half-leder-navi-camera-clima.jpg)
