
Renault Clio Estate - 1.2 TCE Sélection Business Sport NAP Panodak PDC Nieuwe APK
Algemeen
| Prijs | € 2.940 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 190.055 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 80-JDZ-7 |
| Datum deel 1 | 06-05-2009 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2008 - apr. 2009
Technische informatie
Koppel: 145 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.608 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 172 x 152 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 137 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 7
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Ijsselmonde Auto's Burgemeester van Slijpelaan 3b 3077AC ROTTERDAM, NL 0642717917 http://www.ijsselmonde-autos.nl info@ijsselmonde-autos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- mistlampen voor
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Lichtmetalen velgen 15" Mahonia (1193)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Pack City (Elektrische ramen achter, Parkeersensor achter, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar)
- Radio 4x15W, Cd/MP3-speler (1085)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
ZEER MOOIE AUTO RIJD EN SCHAKELT PERFECT !!!
ORIGINEEL NEDERLANDSE AUTO MET NAP !!!
LUXE UITVOERING MET MOOIE OPTIES !!!
CLIMATE EN CRUISE CONTROL !!!
PARKEERSENSOREN LICHTMETALEN VELGEN !!!
ELEKTRISCH PANORAMADAK TREKHAAK !!!
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Renault Clio Estate. Het is een auto uit 2009, op de teller staat een kilometerstand van 190055. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Voor extra lichtinval en een frisse luchtstroom zorgt het elektrisch bediende panoramadak. Tot de uitrusting van deze Renault behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, adaptieve verlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. U hoeft het stuur geen moment los te laten om de audio aan te passen. De audiobediening op het stuur is een veilige en praktische oplossing. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. De Renault is standaard voorzien van: buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Wij leveren u deze auto natuurlijk met een tellerrapport van Nationale Autopas. We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Garantie mogelijkheden vanaf 3 t/m 12 maanden op auto's vanaf €3500,- vraag naar de voorwaarden !!!
IJsselmonde Auto's is een echt familiebedrijf ontstaan vanuit de passie voor de Automotive branche.
Vader en zoon Dennis Sr. en Dennis Jr. runnen samen het bedrijf.
Senior heeft ruim 25 jaar ervaring in de autobranche en Junior heeft zijn opleiding gevolgd aan de IVA Driebergen en heeft ook zijn hele leven al een passie voor de Automotive.
Wij hebben een wisselend aanbod in occasions. Bij ons staat kwaliteit en service hoog in het vaandel.
Wij streven ernaar om u altijd de beste kwaliteit occasions aan te bieden voor de scherpste prijzen.
Daarom adverteren wij met internet meeneem prijzen.
Ook kunt u bij ons terecht voor onderhoud zoals apk, remmen vervangen, motor onderhoud en algemene inspectie service etc.!!!
Voor meer foto's of informatie ga naar onze site www.ijsselmonde-autos.nl
Om teleurstelling te voorkomen graag altijd even bellen of de auto nog beschikbaar is, voordat u onze kant op komt !!
Onze adres- en contactgegevens
IJsselmonde Auto's
Burgemeester van Slijpelaan 3B
3077AC Rotterdam
TEL 010-8461225
info@ijsselmonde-autos.nl
www.ijsselmonde-autos.nl
Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 9:30 uur tot 17:00 uur.
!!!!! ZATERDAG VAN 10:00 TOT 15:00 !!!!!
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























