
Renault Clio - 0.9 TCe Dynamique Airco Cruise Control Keyless
Algemeen
| Prijs | € 7.650 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 74.697 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-ZTN-67 |
| Datum deel 1 | 28-03-2015 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 984 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.588 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 95 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Bluetooth
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Gordelspanners
- Handsfree
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED verlichting
- Lichtsensor
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Pack Comfort-2 (Dimlichten automatisch)
- Pollenfilter
- R-Link pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Lederen stuurwiel, Multimedia-voorbereiding, Stuurwiel multifunctioneel)
- Reservewiel
- Ruitenwisser achter
- Speciale kleur
- Standkachel
- Start/Stop systeem
- Startknop
- Verstelbare gordelhoogte
- Voorruitverwarming
= Bijzonderheden =
Renault Clio, rijdt en schakelt goed
Ziet er van binnen en buiten goed uit
Wordt geleverd met onderhoudsboekjes
Is voorzien van een originele kilometerstand (NAP)
Verschillende opties zoals: Airco, Clima, Cruise Control, Keyless, Voorruitverwarming, Radio, Elektrische ramen, Aux en nog meer
Loyal Cars
Deze Renault Clio komt uit 2015, werd geleverd van 01-01-2013 tot 30-09-2016 en kostte toen € 20.655,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2015 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 66 kW (90 PK) en een cilinderinhoud van 898 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 185 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,2 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 4,6 liter per 100 km en hij weegt 984 kg. De APK is geldig tot 28-03-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 122,33 per kwartaal.
Loyal Cars
Bij interesse verwelkomen wij u van harte om de auto op uw gemak te komen bezichtigen en proefrijden onder het genot van een kop koffie
Let op!! Alleen op afspraak geopend, graag van te voren telefonisch contact opnemen zodat er iemand aanwezig is om u te helpen. Wij brengen geen aflever- of rijklaar kosten in rekening
Met vragen over inruil van uw auto, of vragen over de auto kunt u vrijblijvend contact met ons opnemen via:
Tel : +31 (06) 40683135
E-mail : Info@loyalcars.nl
Disclaimer Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Vanwege onze snel wisselende voorraad adviseren wij u om vooraf telefonisch contact met ons op te nemen of de desbetreffende auto op voorraad is.
Website
www.loyalcars.nl/
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























