
Renault Clio - 1.6-16V Dynamique ~ Elektra Pakket ~
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 226.695 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 17-TP-SX |
| Datum deel 1 | 06-01-2007 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1115 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juli 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Een Leuke Renault Clio 1.6-16V Dynamique met nog maar net 226.000 KM Origineel op de teller!
Renault Clio 1.6-16V Dynamique ~ Elektra Pakket ~
- Kenteken: 17-TP-SX
- Merk: Renault
- Model: Clio
- APK tot: 07-11-2026
- Tellerstand: 226695 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K4M D8
- Vermogen: 82 kW / 112pk
- Ledig gewicht: 1115 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 399 cm
- Hoogte: 1495 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Een Leuke Renault Clio 1.6-16V Dynamique met nog maar net 226.000 KM Origineel op de teller!
* Auto rijdt en schakelt goed!
* 2 Sleutels + Boekjes aanwezig!
* Heeft u interesse of vragen neem dan contact op met 06 86 38 52 22 via bellen, sms\'en of whatsapp, ook voordat u een auto wilt bezichtigen, dit om teleurstellingen te voorkomen.
* Inruil is mogelijk tegen handelsprijzen.
* De auto wordt kosteloos op uw naam overgeschreven.
* Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Type fouten en uitvoeringsverschillen voorbehouden.
Baker Dealer V.O.F.
Jupiterweg 12
8938AE Leeuwarden
0686385222
info@bakerdealer.nl
www.bakerdealer.nl/
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































