
Renault Clio - 1.6-16V Dynamique Luxe | AUTOMAAT | Weinig KM
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 127.087 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 46-SR-XL |
| Datum deel 1 | 20-04-2006 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1165 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 186 km/u
GVW: 1.680 kg
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 179 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
MCI Auto’s – Specialist in automaat auto’s | Ermelo
Volg ons op onze eigen Facebook portaal met meer dan 115.000+ leden "Alleen AUTOMAAT AUTO'S, (klik op leonardo tenhoeve ziet u onze alle autos online.
Bij MCI Auto’s vindt u een ruim aanbod automaat- en budgetauto’s, zorgvuldig geselecteerd en rijklaar geleverd.
Met 40+ automaat auto’s op voorraad bieden wij kwaliteit, betrouwbaarheid en transparantie.
Rijklaar geleverd
Minimaal 9 maanden APK
Volledig gecontroleerd
Proefrit mogelijk op afspraak
Inruil mogelijk
Wij hebben 20-30 auto’s beschikbaar, allemaal automaat. Niet alle auto’s staan online, maar ze zijn direct beschikbaar voor bezichtiging.
Let op: niet al onze auto’s staan online op Marktplaats. Neem gerust contact op of kom langs voor het volledige aanbod.
Adres:
Eendenparkweg 12
3852 LK Ermelo
Telefoon:
+31 6 27363938
Kwaliteit en service staan bij ons voorop.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















![Renault Clio - 1.6 20th Anniversary [bj 2010] AUTOMAAT, Airco, New APK](https://cdn.autowereld.nl/I756725497/240x180/renault-clio-1-6-20th-anniversary-bj-2010-automaat-airco-new-apk.jpg)


