
Renault Grand Scénic - 1.2 TCe Privilege 7 persoons Airco, Cruise Control, Trekhaak, Stuurbekrachtiging
Algemeen
| Prijs | € 7.944 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 49.953 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 35-ZHL-6 |
| Datum deel 1 | 25-09-2012 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2012 - mrt. 2013
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 12,6 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 185 x 168 cm
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 140 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Grootauto-Van Es B.V. Eemweg 29K 3755LC EEMNES, NL 0346350888 http://www.grootauto.nl info@grootauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Bose Soundsystem
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Half Lederen Interieur
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Bluetooth
- Buitentemperatuurmeter
- stuur leder
Inruil auto mogelijk.
Wij beschikken altijd over meer dan 300 occasions.
Bekijk onze volledige voorraad op www.grootauto.nl.
Grootauto-Van Es B.V.
Eemweg 29K
3755 LC Eemnes
Tel. 0346-350888
Alvorens u naar ons afreist is het wenselijk om contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen. Wij doen ons best om onze advertenties zo zorgvuldig mogelijk samen te stellen. Voertuigopties en uitvoeringen zijn automatisch gegenereerd en kunnen daarom afwijken van de daadwerkelijke opties. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Wij adviseren u om bij interesse altijd de vermelde opties en specificaties te controleren. De content op deze website/pagina is gedeeltelijk gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie (AI). Hoewel wij streven naar nauwkeurigheid, kan de output onjuistheden bevatten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuistheden die voortvloeit uit het gebruik van deze informatie.
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































