
Renault Grand Scénic - 1.4 TCe Dynamique PANORAMADAK NAVIGATIE AIRCO-ECC LM VELGEN
Algemeen
| Prijs | € 2.488 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 186.560 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 13-LPR-6 |
| Datum deel 1 | 11-06-2010 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1397 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Beige metallic |
| Gewicht | 1395 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Mistlampen
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.080 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 185 x 165 cm
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 168 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen verschuifbaar
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Keyless entry
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Overig
- APK
- bumpers en spiegels in car.kleur
- dealer onderhouden
- dit zijn meeneemprijzen
- geen garantie
- incl boekjes
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
Wij werken uitsluitend op afspraak, deze kunt u maken door ons te appen/bellen via 06-50889732.
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































