
Renault Kadjar - 1.2 TCe Bose Navi/Camera/Trekhaak/76dkm
Algemeen
| Prijs | € 12.888 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 76.520 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SN-429-B |
| Datum deel 1 | 18-08-2016 (import) |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2018
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
GVW: 1.866 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 131 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basis:
Altijd 12 maanden BOVAG-garantie
Bij Auto Accent bieden we al onze auto's aan met 12 maanden BOVAG-garantie (mits ze jonger dan 10 jaar zijn en minder dan 200.000km op de teller hebben).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen wielen 19" 'Extreme' (RALU19+RDIF05)
- Speciale metaallak Blanc Nacré (QPA$MVS)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Pack Luxe Bose (Elektrisch verwarmbare voorstoelen, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel) (PKLC03)
- Pack Technology (achteruitrijcamera, Autonomous Emergency Braking, dodehoek detectie, parkeer assistent, parkeersensor voor en achter) (PK91L1)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
De vormgeving van deze Renault Kadjar is stijlvol maar ingetogen en dat maakt meteen duidelijk dat jij van deze auto pure kwaliteit mag verwachten. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. Tot de uitrusting behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Het infotainmentsysteem bedien je met je vingers of met je stem, met dank aan de geïntegreerde stembediening. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. De geluidskwaliteit aan boord is 'next level' dankzij het high performance audiosysteem. Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard full map navigatiesysteem. De uitrusting van deze Renault is met automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en lederen stuur behoorlijk compleet.
Zoals je mag verwachten van deze Renault Kadjar is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem garandeert dat je je niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. De hellingproef is verleden tijd. De hill hold control zorgt voor volmaakte stilstand op ieder aflopend wegdeel. Je bent mede dankzij dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor je klaar!
Altijd 12 maanden BOVAG-garantie
Bij Auto Accent bieden wij al onze voertuigen aan met 12 maanden BOVAG-garantie, mits de auto jonger is dan 10 jaar en minder dan 200.000 kilometer op de teller heeft. Ons afleverpakket is inclusief een afleverbeurt, afhankelijk van de voorwaarden van bijvoorbeeld de Autotrust-BOVAG-garantieverzekering.
Onze presentatie op internet,
Wij proberen met grote zorgvuldigheid de auto's goed op het internet te presenteren.
Het zou kunnen zijn dat er opties bij staan die niet aanwezig op de auto
of opties niet erbij staan maar die er wel op zitten.
Waarom kiest Auto Accent hiervoor?
De wettelijke garantie is onduidelijk, er staat in: wat mag u in alle redelijkheid van een product verwachten, hierbij hebben leeftijd, kilometerstand, etc. invloed op deze verwachtingen. Vaak liggen de verwachtingen van consumenten veel hoger en zijn deze niet reëel. De consument denkt namelijk dat de wettelijke garantie een volwaardige garantie is. Wij willen niet alleen tevreden klanten op het moment van kopen, maar ook na uw aankoop. Daarom kiezen wij voor 12 maanden BOVAG-garantie.
Alvorens U een bezoek aan ons bedrijf brengt, neem dan even telefonisch contact op.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























