
Renault Kadjar - 1.2 TCe Intens
Algemeen
| Prijs | € 14.250 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 114.709 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 28 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SX-839-P |
| Datum deel 1 | 28-06-2018 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Kosmosblauw rpr |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2018
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.903 kg
Afmetingen (LxB): 445 x 184 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 125 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Aanvullende garantielabels: CarSelexy Excellent Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basis:
1. Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema*
2. BOVAG-Garantie
3. Kwaliteitscontrole op 40 punten
4. Minimaal 1 jaar APK
5. Gecontroleerde kilometerstand
6. BOVAG omruilgarantie
* Indien van toepassing
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- mp3-speler
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Easy Life Pack (achteruitrijcamera, dodehoek detectie, parkeer assistent)
- Winter-pack (koplampreiniging, verwarmde voorruit, voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Maak snel een afspraak voor een uitgebreide kennismaking en proefrit!
Voor een heldere ALL-IN-PRIJS moet je bij DamstéAuto zijn! Onze auto's boven de € 4.500 worden afgeleverd inclusief:
1. Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema*.
2. BOVAG garantie van 12 maanden.
3. Kwaliteitscontrole op 40 punten.
4. Minimaal 1 jaar geldige APK.
5. Gecontroleerde kilometerstand.
6. BOVAG omruilgarantie.
Wij verwelkomen je graag bij DamstéAuto in Nieuwegein. Wij zijn hier en in de verre omgeving al vanaf 1966 een begrip! DamstéAuto heeft altijd 75 top occasions op voorraad staan van diverse merken. Ga voor meer informatie over deze auto of één van onze andere top occasions naar www.damste-auto.nl
Nieuwsgierig? Bel of kom langs! Wij zijn 6 dagen per week open en telefonisch bereikbaar op: 030- 600 49 01.
De financial lease en/of private lease bedragen zijn voorbeelden. Aan deze voorbeelden kunnen geen rechten worden ontleend. Als u een offerte aanvraagt, worden deze gegevens gebaseerd op uw persoonlijke situatie.
Onze advertenties zijn met de grootste mogelijke zorg samengesteld. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































