
Renault Kadjar - TCe 130pk Série Signature Extase / Trekhaak / Navigatie / Camera / Stoelverwarming / 19''
Algemeen
| Prijs | € 13.945 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 124.355 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TR-801-Z |
| Datum deel 1 | 18-05-2018 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2018-05
Modeljaar: 2016
Maten en gewichten
GVW: 1.866 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 161 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot: 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket Basis (zonder meerprijs):
-Technische inspectie
-Vloeistof controle
-Minimaal 3 maanden APK
Zelf verantwoordelijk voor het onderhoud
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- 6 maanden van Kesteren Occasion garantie (€ 895):
-6 maanden van Kesteren garantie
-Technische inspectie
-Onderhoudsbeurt volgens schema
Minimaal 1 jaar of 10.000km onderhoudsvrij
-Distributieriem vervangen (indien aanwezig en -minimaal 10.000km voor vervanging)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- 12 maanden BOVAG garantie (€ 1.295):
-12 maanden BOVAG garantie
-Technische inspectie
-Onderhoudsbeurt volgens schema Minimaal 1 jaar of 10.000km onderhoudsvrij
-APK minimaal 1 jaar geldig
-Distributieriem vervangen (indien aanwezig en minimaal 10.000km voor vervanging)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Algemene Opties en Accessoires
- Keyless entry
Comfort aandrijving
- Cruise control en snelheidsbegrenzer
Communicatie / navigatie
- Renault R-Link multimedia- en navigatiesysteem met 7'' touchscreen en voice control
Dak
- Dakrails in de lengterichting geplaatst in chroomkleur
Instrumenten
- Driving Eco analyseert uw rijstijl en geeft advies voor het optimaliseren van uw verbruik
- Elektrische handrem
- Instrumentenpaneel met 7'' TFT kleurenscherm
Remmen
- Active Emergency Braking System
Ruiten en glas
- Privacy glass zijruiten achter en achterruit
Sloten
- Renault Handsfree Card voor openen, sluiten en starten zonder sleutel
Specifiek
- Parkeerhulp + Camera
Trim exterieur
- Badge 'Extase' op flanken
- Buitenspiegelbehuizing in hoogglans zwart
- Flank protection
- Metaallak
- Skidplates vóór en achter in hoogglans grijs
Trim interieur
- Bekleding rundleder antraciet afgewerkt met rode stiksels
- Stuurwiel met nappaleder bekleed en afgewerkt met rode stiksels
- Vloermatten afgewerkt met rode stiksels
Veiligheid aandrijving
- Easy Park Assist
- Hill-start assist
- Visio Systeem® met Lane Departure Warning, grootlichtassistent en Traffic sign recognition
Velgen en banden
- Bandenreparatieset
- Lichtmetalen wielen 19'' Extreme Shadow met rode naafdop
- Ruimtebesparend reservewiel 16'' (max. 80km/u)
Ventilatie en verwarming
- Elektronisch geregelde airconditioning met 2 klimaatzones en luchtkwaliteitsensor
Verlichting exterieur
- Alarmvoorbereiding
- LED PURE VISION koplampen
Zetels
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- One-touch folding achterbank
- Rugleuning passagiersstoel vóór neerklapbaar
- Stoel bestuurder in hoogte verstelbaar
- Stoel passagier in hoogte verstelbaar
Zichtbaarheid
- Blind Spot Warning
- Parkeersensoren voor en achter met sonische weergave
- Regen- en lichtsensor
Overige
- Fabrieksgarantie
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























