
Renault Kangoo Express - 1.5 dCi 70 Express Comfor airco
Algemeen
| Prijs | € 950 |
| Prijs incl. BTW | € 950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 385.614 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-VGB-32 |
| Datum deel 1 | 15-01-2010 |
| Topsnelheid | 146 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 20,30 sec |
| Motorvermogen | 50 kW (68 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1226 kg |
| Trekgewicht max | 1050 kg |
| Trekgewicht onger. | 613 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Kangoo Express occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
Extra informatie
Airco rijdt schakeld goed zo mee
Renault Kangoo Express 1.5 dCi 70 Express Comfor airco
- Kenteken: 3-VGB-32
- Merk: Renault
- Model: Kangoo Express
- APK tot: 22-10-2026
- Tellerstand: 385614 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Motorinhoud: 1461 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 50 kW / 68pk
- Ledig gewicht: 1226 kg
- Max. trekgewicht: 1050 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 183 cm
- Laadruimte hoogte: 119 cm
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Tussenschot laag
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Rubber mat in laadruimte
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
JT Auto's Inkoop & Verkoop B2B
Jules Verneweg 21
7821AD Emmen
0633049872
jdautomotiveemmen1@hotmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Renault Kangoo Express verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























