
Renault Scénic - 2.0 Dynamique Automaat Ecc Cruisecontrol Navigatie Pdc Isofix Lm Velgen Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 211.619 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 25-KLD-5 |
| Datum deel 1 | 12-01-2010 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 104 kW (141 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1403 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2009 - dec. 2011
Technische informatie
Koppel: 195 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.953 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 185 x 168 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 183 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 217 - € 240 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: STM Auto's B.V. Engweg 23a 3882AJ PUTTEN, NL 06-19444579 http://www.stmautos.nl info@stmautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zonnescherm(en)
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Pack City (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor voor en achter)
= Bijzonderheden =
Onderhoudsboeken en 2 Sleutels aanwezig
Laatste grote beurt gehad bij 196244
Auto heeft wat lichte gebruikerssporen rondom
IN DE AVOND OOK OP AFSPRAAK GEOPEND
VOOR MEER INFORMATIE KUNT U CONTACT OPNEMEN MET SEM 0619444579
BGG ANDRE 0630365610
ADRES: ENGWEG 23A 3882 AJ PUTTEN
VOOR MEER FOTO'S ZIE ONZE WEBSITE WWW.STMAUTOS.NL
OP ZONDAG ZIJN WIJ GESLOTEN.
Hoeveel kost een Renault Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























