
Renault Symbioz - 1.8 E-Tech Full Hybrid 160 Esprit Alpine | Pack Light & Sound | Pack Driving & Comfort Pre
Algemeen
| Prijs | € 38.950 |
| Prijs excl. BTW | € 32.635 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 15 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHP-59-D |
| Datum deel 1 | 15-05-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 116 kW (158 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1789 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Gris Rafale (KQJ) (grijs metallic) |
| Gewicht | 1365 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juli 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2025 - 2026
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 116 kW (158 PK)
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 80 kW (109 PK)
Koppel: 172 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 48 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 1 kWh, Conditie: 100%, Type lithium-ion
Maten
Afmetingen (LxBxH): 441 x 180 x 157 cm
Wielbasis: 264 cm
Inhoud laadruimte: 492/1.582 l
Gewichten
GVW: 1.920 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
CO₂-uitstoot: 100 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 15-05-2028
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Matter Meppel BV Blankenstein 500 7943PA MEPPEL, NL 0522253292 http://www.mattermeppel.nl info@mattermeppel.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bruikbare accucapaciteit: 1.4 kWh
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Panoramadak var. transparantie
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Harman Kardon Audio 410 WATT 9 Luidsprekers + Subwoofer
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Kunstlederen bekleding
- Panoramisch Glazen Solarbay®-Dak
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- 6-voudig elektrisch verstelbare stoelen (SGAV06)
- active driver assist (ADR00)
- andere metaalkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- around view camera (AVCAM)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- easy park assist (ITP17)
- elektrisch bedienbare achterklep (RDATA)
- Elektrisch verwarmbaar stuurwiel (VOLCHA)
- Elektrisch verwarmbare voorruit (PBCH)
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen (SGACHA)
- Extra getint glas achter
- Google-integratie met Google maps navigatiesysteem, Google assistant en Google play (NA493; Navigatiesysteem)
- hemelbekleding donker
- instrumentenpaneel met 10,3" TFT cluster (MET05)
- multimedia scherm standaard
- occupant safety exit (OSEWA)
- Pack Driving & Comfort Premium (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Dodehoek detector, Elektrisch bedienbare achterklep, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Elektrisch verstelbare passagiersstoel, Parkeer assistent, Rondomzicht camera, uitstap waarschuwing, Verwarmde voorruit, Voorstoelen verwarmd)
- Pack Light & Sound (Audio installatie premium, Panoramadak var. transparantie)
- Parkeersensoren voor- en achter en flank protection (ITP15)
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- speciale metaallak rouge flamme (TENNP)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- uitstap waarschuwing
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen
Vragen? Neem contact met ons op via:
Telefoon: 0522-253 292
WhatsApp: 06-26 26 62 11
Mail: info@mattermeppel.nl
Inruil van uw huidige voertuig, ongeacht merk, staat, bouwjaar en kilometerstand is mogelijk. Wilt u een indicatie van de inruilprijs? Neem dan contact met ons op en vermeld alle gegevens.
Autobedrijf Matter Meppel is al sinds tientallen jaren uw vertrouwde, officiële Renault en Dacia dealer voor Meppel, Steenwijk en omstreken.
In onze ruime showroom kunnen wij u vakkundig te woord staan over alle modellen van Renault en Dacia. Voor alle zaken betreffende onderhoud, onderdelen en service bent u bij ons aan het juiste adres. De koffie staat niet klaar, maar wordt vers voor u gezet!
Gemakkelijk bereikbaar gelegen naast de snelweg A32 en binnen een half uur te bereiken vanuit Assen, Emmen, Hoogeveen, Heerenveen en Zwolle!
Afleverpakketten:
Standaard: €0,-
- Geldige APK
- Tenaamstelling auto
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
Fabrieksgarantie: €595,-
- Geldig op auto’s binnen de fabrieksgarantie (>6mnd)
- Tenaamstelling auto
- Professioneel gepoetst
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
- Onderhoudsbeurt volgens schema (<10.000km of <6mnd)
- Minimaal ¼ tank brandstof
BOVAG 12 Maand Garantie: €995,-
- 12 maanden BOVAG Garantie
- Tenaamstelling auto
- Professioneel gepoetst
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
- Onderhoudsbeurt volgens schema (<10.000km of <6mnd)
- Minimaal ¼ tank brandstof
12 Maanden Renault TOP Occasion Garantie: €1295,-
- 12 maanden Renault TOP Occasion garantie
- Tenaamstelling auto
- Professioneel gepoetst
- NAP kilometercheck
- Vrijwaring van de inruilauto
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Volle tank brandstof
- Vervangend vervoer bij Reparatie
- My Renault+ pas inclusief Renault Route Service
Tot ziens in onze showroom!
Blankenstein 500
7943 PA MEPPEL
0522-253292
info@mattermeppel.nl
Aan deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Renault Symbioz verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























