
Renault Symbioz - esprit Alpine full hybrid E-Tech 160 | Harman Kardon | Panoramadak | Trekhaak |
Algemeen
| Prijs | € 37.945 |
| Prijs excl. BTW | € 31.710 excl. BTW |
| Bouwjaar | Februari 2026 |
| Kilometerstand | 2.501 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 28 februari 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JZT-67-G |
| Datum deel 1 | 28-02-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 116 kW (158 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1789 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gris cassiopée KNG |
| Gewicht | 1365 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juli 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 172 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 48 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Accu: 1 kWh
accugarantie: 160000 km
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxB): 441 x 180 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: bekleding TEP/stof esprit Alpine met speciale stiksels, Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 100 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Terwolde Basis (inbegrepen):
- 12 maanden wettelijke garantie
- Technische inspectie
- Vloeistof controle
- Minimaal 3 maanden APK
- Zelf verantwoordelijk voor het onderhoud*
*Zie garantievoorwaarden
- Terwolde Premium (€ 895 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- Technische inspectie
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 1 jaar geldig
- Minimaal halve tank brandstof
- Pechhulp
- Gratis zomer- en wintercheck
- Distributieriem vervangen (indien aanwezig en minimaal 10.000 km voor vervanging)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Terwolde Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- gris cassiopée (TEKNG)
- lichtmetalen velgen 19"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- LED achterlichten
- LED koplampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Google-integratie met Google maps navigatiesysteem, Google assistant en Google play (NA493)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- instrumentenpaneel met 10,3" TFT cluster (MET05)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- keyless entry/start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- Parkeersensoren voor- en achter en flank protection (ITP15)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- pack light & Sound (harman/kardon premium audio) (PCU70)
- elektrisch verwarmbaar stuurwiel (VOLCHA)
- Fabrieksgarantie
- Vaste trekhaak met 13-polige stekkeraansluiting
= Bijzonderheden =
----
Welkom bij de Occasionafdeling van Terwolde Emmeloord
Altijd ruime keuze uit betrouwbare occasions – direct beschikbaar en professioneel rijklaar gemaakt.
Bij Terwolde Emmeloord vindt u een zorgvuldig samengesteld aanbod van jonge, betrouwbare occasions van Renault, Dacia en andere kwaliteitsmerken. Of u nu op zoek bent naar een compacte stadsauto, een ruime gezinswagen of een zuinige hybride – bij ons vindt u altijd een auto die past bij uw wensen en budget.
----
Demonstratieauto’s: jong, luxe en voordelig
Een deel van ons aanbod bestaat uit demonstratieauto’s. Deze voertuigen zijn licht gebruikt, uitstekend onderhouden en vaak extra rijk uitgerust. Uw voordelen:
✔ Aantrekkelijke prijs ten opzichte van nieuw
✔ Direct uit voorraad leverbaar
✔ Vaak voorzien van luxe opties
✔ Inclusief resterende fabrieksgarantie
Benieuwd naar de actuele kilometerstand?
Neem gerust contact op met één van onze verkoopadviseurs. Wilt u de auto komen bezichtigen en zeker weten dat hij op de juiste locatie staat? Bel ons dan eerst om een afspraak te maken
----
Waarom kiezen voor Terwolde Emmeloord?
✔ Altijd ruime keuze op voorraad
✔ Betrouwbare occasions met volledige onderhoudshistorie
✔ Scherpe prijzen & eerlijke inruilvoorstellen
✔ Deskundig, transparant en persoonlijk advies
✔ Onderhoud & service onder één dak
Hoeveel kost een Renault Symbioz verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























