
Renault Trafic Passenger - 1.6 dCi Grand Expression Energy 9 Persoons Airco Navigatie MARGE Rijklaarprijs Inruil Moge
Algemeen
| Prijs | € 18.940 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 116.579 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-677-GF |
| Datum deel 1 | 27-09-2016 (import) |
| Topsnelheid | 153 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,90 sec |
| Motorvermogen | 71 kW (97 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Bus/Van |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1813 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Trafic Passenger occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2015 - nov. 2018
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 15,9 s
Topsnelheid: 153 km/u
GVW: 2.965 kg
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
Garantie
Garantie: Budget Garantie*
Garantie: 5.000 km
Garantie: *Onze garantie pakketten zijn tegen een kleine meerprijs bij te kopen.
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Hoge Emmen Jacob le Mairestraat 231 7825XE EMMEN, NL 0591-531915 http://www.autohoge.nl info@autohoge.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser en sproeier
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Stuurwiel multifunctioneel
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- Bagagedek (CCHBAG)
- Dab
- Lendesteun(en) verstelbaar
= Bijzonderheden =
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Renault Trafic Passenger van het bouwjaar 2016 heeft 116579 kilometer op de teller staan. Deze diesel heeft een handgeschakelde zesversnellingsbak. De schuifdeur voor de passagiers neemt veel minder ruimte in bij het opengaan; prettig als u wat krapper moet parkeren.
Gemakkelijk en veilig is de bediening het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem met knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de Renault Trafic Passenger heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt.
De auto wordt geleverd met een nieuwe APK! Dit is een RIJKLARE MEENEEMPRIJS, de fullserviceprijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie is 20.240. Financieren is mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Renault. Belt u ons snel?
WIJ ZIJN AANSTAANDE ZONDAG GEOPEND VAN 12:00 UUR TOT 16:00 UUR!!!
Keuze uit een van de volgende afleverpakketten:
Go! (GEEN GARANTIE!) €30,00
• De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs)
• De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard en de nieuwe occasion wordt tenaamgesteld.
• Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil.
Basis 12 maanden garantie €595,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 14 jaar oud zijn en maximaal 200.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in omgeving mogelijk.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
Premium 12 maanden garantie €795,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Garantie in Europa*.
Voor zowel het Basis als Premium-pakket geldt: het accupakket in het garantiepakket opnemen is mogelijk, hiervoor geldt een Accu add-on van €200,- voor elektrische en hybride occasions.
Bovag/Excellent 12 maanden garantie €1.295,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Garantie in Europa.*
• Algehele garantie.*
• Auto wordt afgeleverd met een beurt volgens serviceplan.
Budget 3 maanden garantie €295,-*
• Idem als het Go! pakket
• Eigen risico €45,- Garantie op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak (alle olie gesmeerde delen)
• Mogelijk op auto's vanaf €2.500,- en op auto’s tot €4.500,-
AUTO HOGE EMMEN gevestigd aan de Jacob le Mairestraat 231 7825 XE EMMEN (rondweg)
Donderdag KOOPAVOND op afspraak tot 20:00 uur!
Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf. Kom gerust langs voor een proefrit. Inruil en financiering mogelijk. Kijk tevens voor al onze andere occasions op www.autohoge.nl. Kijk voor een uitgebreide foto en video reportage op onze website: www.autohoge.nl Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Auto Hoge 2026.
Hoeveel kost een Renault Trafic Passenger verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























