
Volkswagen Touran - 1.2 TSI Highline 7p Navi | Trekhaak | NAP
Algemeen
| Prijs | € 15.999 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 149.991 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JX-442-T |
| Datum deel 1 | 12-07-2016 |
| Topsnelheid | 189 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1364 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 189 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 453 x 183 x 166 cm
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen verschuifbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- LED achterlichten
- Mistlampen adaptief
- Trekhaak uitklapbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Isofix
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Trekhaak afneembare kogel
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Stedehuis biedt u goed onderhouden Volkswagen Touran uit het jaar 2016. De auto verkeert in een zeer nette staat en is voorzien van volledig voertuigcheck incl reinigingsbeurt.
*Nieuw APK bij Afleveren
*Nieuw Olie en Filter
Inruil Prijs €16.499
Heeft u interesse in de auto? Kunt u ons gerust bellen/mailen. Voor bezichtiging kunt u een afspraak maken en zal de auto klaar staan voor een proefrit. Koffie en thee staat voor u klaar! Voor verdere informatie graag telefonisch contact opnemen. Wij werken uitsluitend op afspraak.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Wij kunnen ten alle tijden de auto op naam zetten, hiervoor is geen postkantoor nodig. Wij kunnen ook een RDW vrijwaring afgeven. we werken alleen op afspraken ma t/m zat.
FINANCIERING:
Autobedrijf Stedehuis werkt samen met de auto financierings- maatschappij DTC, als u een auto wilt kopen d.m.v. een auto financiering neem dan gelijk contact op met DTC 030-6868750 of kijk op www.dtc.nl. Hierbij kunt u gelijk uw gegevens doorgeven en eigenaar worden van uw nieuwe auto!
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























