
Renault Trafic - 1.6 dCi T29 L2H1 DC Comfort, Marge, Trekhaak, Euro 6, 5 Persoons, Navigatie, PDC
Algemeen
| Prijs | € 12.950 |
| Prijs incl. BTW | € 12.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 132.693 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-09-PNJ |
| Datum deel 1 | 30-01-2018 |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,40 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Trafic occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/65 R16
Acceleratie (0-100): 15,4 s
Topsnelheid: 154 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.940 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Zijwandbekleding laadruimte
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterklep met ruit
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Keyless entry
- Metallic lak
- Sproeier
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
Overig
- Audio-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, DAB-ontvanger, DAB-ontvanger, Multimedia-voorbereiding, Multimedia-voorbereiding, Multimedia-voorbereiding)
- Dubbel cabine
- ex Defensie
- L2H1 MAXI
- MARGE
- Navigatie-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
- Navigatie-pakket 2 (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, DAB-ontvanger, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
- Pack Navigatie (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, DAB-ontvanger, DAB-ontvanger, Multimedia-voorbereiding, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Navigatie full map)
- Pack Visibilité (Achterdeuren met ruiten, Achterklep met ruit, Achterruitverwarming, Achterruitverwarming, Achterruitwisser, Achterruitwisser, Sproeier, Sproeier)
- Parkeersensor achter
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Voor meer informatie over dit voertuig bellen!
Nick 0652711911
12950,- Marge
betreft NL ex defensie bus,
Complete onderhoudt historie aanwezig
1ste eigenaar.
Wij verheugen ons op uw belangstelling.
Kijk voor meer foto´s op:
www.asmlease.nl
Goorsestraat 22
7041GA 's-Heerenberg
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekst fouten voorbehouden. Afleveringskosten en garantie pakketten in overleg.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap
6 maanden| € 266,24
12 maanden| € 376,40
24 maanden| € 866,00
Renault zoekt de laatste jaren nadrukkelijk het onderscheid op wat betreft innovatie en straalt dat ook duidelijk uit met de slogan 'Drive for change'. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De lekker grote deuropening van de schuifdeur aan passagierszijde zorgt voor een heerlijk ruime instap.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het infotainmentaanbod is zeer uitgebreid. Ontspannen reizen doet u met behulp van het navigatiesysteem terwijl u muziek afspeelt via het audiosysteem met DAB-radio. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. De snelheid en interval van de ruitenwissers worden bij neerslag op maat aangestuurd via het regensensor. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn keyless entry, airconditioning, buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault TRAFIC samen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
Hoeveel kost een Renault Trafic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































