
Renault Trafic - 2.0 Blue dCi EDC 170 T29 L2H1 Extra DC 125th Anniversary
Algemeen
| Prijs | € 38.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 47.130 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 50 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 november 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-30-KDZ |
| Datum deel 1 | 29-11-2024 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1951 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Julianaweg 78
3248AN Melissant
0187601764
https://www.autofirst-vandervliet.nl/
Vergelijkbare Renault Trafic occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 3.070 kg
Wielbasis: 350 cm
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 174 km/u
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Emissieklasse: Euro 6
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Optioneel afleverpakket (€ 795): Afleverpakket (1): De auto wordt afgeleverd: - Onderhoudsbeurt + apk (indien nodig) - Schoonmaken binnen en buitenkant - Wax behandeling Car-Tec - 50 Euro brandstof - 24 uurs pechhulp pas Autofirst - 6 maanden Bovag garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor
- Ruiten rondom
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Roll Stability Control
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Aanhanger-assistent
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Stijlvolle vormgeving en comfortabele luxe, dat is de aantrekkingskracht van een Franse auto. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Openwaaiende portieren kunnen gevaar opleveren. Daarom is de schuifdeur voor passagiers extra handig en veilig. Verder is de Renault uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent en verstelbare lendensteunen.
Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het navigatiesysteem. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De Renault is standaard voorzien van: draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en verstelbaar stuur.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Om te voorkomen dat u tijdens lange ritten achter het stuur in slaap valt, is deze auto voorzien van vermoeidheidsherkenning. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u nieuwsgierig bent naar deze Renault TRAFIC, neem dan snel contact met ons op.
Hoeveel kost een Renault Trafic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























