
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Adrenalin FACELIFT/LED/HALF LEDER+ALCANTARA+S.VERWARMING/LMV/PDC/CRUISE/E
Algemeen
| Prijs | € 14.995 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 218.441 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-471-NZ |
| Datum deel 1 | 29-12-2016 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 205 km/u
GVW: 2.380 kg
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 169 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Garantie basis (inbegrepen): 12 maanden garantie op motor en transmissie.
- Afleverpakket (indien gewenst) (€ 795 meerprijs): Wij als Car Parc B.V. zorgen ervoor dat de occasion rijklaar gemaakt wordt door erkende service punt. Wat houdt rijklaar maken in en wat doen wij voor €795,-? – Nieuwe APK bij aflevering (indien binnen 6 maanden verlopen) – NAP (Nationale Auto Pas) gecontroleerde kilometerstand – Volledige afleverbeurt (wat besproken is) – Halve tank brandstof – Tenaamstelling nieuwe auto, aanvragen motorrijtuigenbelasting en vrijwaren huidige auto – Interieur reinigen en in de was zetten - Mobiliteitsgarantie (1 jaar)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- DVD speler
- Elektrische ramen voor
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Automatisch Sper Differentieel
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Alcantara-pakket (Houtafwerking interieur, Lendesteunen (verstelbaar))
- AUX
- Bluetooth
- Elektrisch achterklep
- Half alcantara bekleding
- Isofix
- Led dagrijverlichting
- Matrix-led koplamp
- Multifunctioneel stuur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
Audi Q5 2.0 TFSI quattro Adrenalin FACELIFT/LED/HALF LEDER+ALCANTARA+S.VERWARMING/LMV/PDC/CRUISE/ECC/12 MND GARANTIE!
✅ Incl. 12 maanden basisgarantie!
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























![BMW 3-serie Touring - 330e Executive Sportline Aut. [ LED Adapt.cruise Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761846165/240x180/bmw-3-serie-touring-330e-executive-sportline-aut-led-adapt-cruise-stoelverwarming.jpg)
























