
Saab 900 Cabrio - 2.0 Turbo 16 classic cabrio Odoardo Grey 1991
Algemeen
Prijs | € 8.500 |
Bouwjaar | Juni 1991 |
Kilometerstand | 223.500 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Aantal versnellingen | 5 |
APK | Ja, tot 15 september 2027 |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | ZF-BF-44 |
Datum deel 1 | 30-06-1991 |
Topsnelheid | - |
Acceleratie | - |
Motorvermogen | 129 kW (175 pk) |
Aantal deuren | 2-deurs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aantal cilinders | 4-cilinder |
Cilinderinhoud | 1985 cc |
Energielabel | - |
Carrosserie | Cabriolet |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Oorspronkelijke kleur | - |
Gewicht | 1375 kg |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | - |
Verbruik | - |
Introductiejaar | september 1987 |
Meer modelinformatie |


Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Lederen bekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalen velgen
- Elektrische cabriokap
Extra informatie
Prachtige Saab 900 turbo 16 classic. Altijd met veel zorg en liefde onderhouden door Rob Arijjanssen Utrecht en de afgelopen jaren door Saab/Volvo specialist Autothomas.nl. Apk tot 15-09-2027. Ik ben de derde eigenaar. Hij is in Italië gekocht door ‘een notaris uit Twente’ voor bij zijn vakantiehuis in juni 1991. Er zit een Italiaanstalige 'Uso e Manutenzione'-boekje bij.
Eerste tenaamstelling in NL was in april 1999. Daarna is hij verkocht aan een Nederlands stel die hem ook als tweede auto hadden. Ik heb hem van hen in juni 2009 in consignatie gekocht bij Autobedrijf Erik Huzen in Holten, Twente. Km stand was toen 99.867.
Cabriodak is vervangen in 2020 (Cabrio-Partner Nederland, Leersum). Technisch in topstaat: versnellingsbak is vervangen door een gereviseerde nieuwe in 2020. Toen ook meteen nieuwe distributieketting, koppakking vervangen, uitlaatspruitstuk, cilinderkop gevlakt en diverse nieuwe andere pakkingen. Een gedetailleerde onderhoudshistorie is aanwezig. De carrosserie heeft op een paar puntjes aandacht nodig (zie foto's) daarom is mijn vraagprijs scherp/voordelig. Deze zeer chique Odoardo Grey Saab Turbo is een 'full options' uitvoering (o.a. leer, cruise control en elektrische kap werken perfect, in 2010 nieuwe airco laten plaatsen).
Kom je een proefrit maken? Hij staat in Utrecht (stad).
Hartelijke groet,
Gerald (06 81823007 - hallogerald@gmail.com)
Hoeveel kost een Saab 900 Cabrio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.