
SEAT Leon Sportstourer - 1.4 TSI 125pk X-PERIENCE {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 12.445 |
| Prijs excl. BTW | € 10.455 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 101.439 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JKS-96-X |
| Datum deel 1 | 28-04-2017 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1157 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Lendesteun
- Regensensor
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Modeljaar: 2017
Afmetingen (LxBxH): 454 x 182 x 145 cm
Bekleding: Stof
CO₂-uitstoot (WLTP): 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Referentienummer: 2717924
= Aanvullende opties en accessoires =
- 12V-aansluiting in de bagageruimte
- 17'' Lichtmetalen velgen type X-PERIENCE
- 18'' reservewiel
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar vanuit bagageruimte
- Adaptief onderstel DDC (Dynamic Chassis Control)
- Airbag aan bestuurders- en passagierszijde
- Allroadonderstel, 18mm verhoogd
- B- en C stijl zwart glanzend afgewerkt
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningscontrole systeem
- Beschermingsbalken in portieren
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding en audiostreaming
- Buitentemperatuurmeter
- Coming home functie (automatisch)
- Dakrails uitgevoerd in chroom
- Elektronisch Differentieel Sper (XDS)
- Elektronische Stabiliteits Controle (ESC)
- Hellingsassistentie (Hill Hold)
- Hoofdairbags
- Instaplijst aluminium 'X-PERIENCE' in voordeuren
- ISOFIX kinderzitbevestiging voor de achterbank
- Knie-airbag bestuurder
- Koplampen halogeen met dagrijverlichting
- Leaving home functie (automatisch)
- Lendensteunverstelling bestuurdersstoel
- Lendensteunverstelling passagiersstoel
- Lichtsensor
- Luidsprekers 6
- Media System Colour
- Middenarmsteun voor
- Monochroom display in instrumentenarium
- Multi- Collision Brake Sysytem
- Multifunctioneel stuurwiel in leder 'X-PERIENCE' design
- Opberglade onder bestuurdersstoel
- Opbergzak achterzijde voorstoelen
- Passagiersairbag uitschakelbaar
- Passagiersstoel in de hoogte verstelbaar
- Portierruiten achter, elektrisch bedienbaar
- Portierruiten voor, elektrisch bedienbaar
- Schakelindicator
- Schakelpookknop en handrem met leder bekleed
- SEAT drive profile
- Spiegelhuizen en deurgrepen in carrosseriekleur
- Sportstoelen voor
- Toerenteller
- Verlichte make-up spiegels
- Zij-airbags voor
- Zonneschermen achterportierruiten
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een SEAT Leon Sportstourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































