
SEAT Leon Sportstourer - 1.5 TSI e-Hybrid FR Business 204pk | Automaat | Matrix LED | Schuifdak | Elektrische achte
Algemeen
| Prijs | € 38.949 |
| Prijs excl. BTW | € 32.281 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 6.710 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 januari 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JSB-86-F |
| Datum deel 1 | 16-01-2026 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Graphene grey |
| Gewicht | 1608 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 250 |
| Introductiejaar | januari 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 732389
Productienummer: 732389
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 130 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.130 kg
Afmetingen (LxB): 464 x 180 cm
Wielbasis: 269 cm
Accu
Accu: 26 kWh
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Accu laadtijd: 2 uur en 30 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 50 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 26 minuten
Interieur
Interieur: Kleur bekleding : zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 0,4 l/100km (1 op 250,0)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 12,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 30 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- a-point Basis (inbegrepen):
✓ Tenaamstelling van de occasion
✓ 12 maanden wettelijke garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Wettelijke garantie (12 maanden garantie)
- a-point Comfort pakket (€ 395 meerprijs):
✓ Professioneel gereinigd
(binnen en buiten)
✓ Volle tank of volledig opgeladen accu
✓ Batterijtest met State of Health
(SOH)-certificaat
✓ 12 maanden BOVAG-garantie
✓ Minimaal 3 maanden geldige APK
✓ Gegarandeerde kilometerstand
✓ Controle vloeistoffen, olie en bandenspanning
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "a-point Basis"): BOVAG garantie (12 maanden)
- a-point Zekerheid pakket (€ 995 meerprijs):
✓ 18 maanden a-point Zekerheidsgarantie
✓ Minimaal 12 maanden geldige APK
✓ Gegarandeerd 7.500 km of 6 maanden
onderhoudsvrij rijden
✓ Uitgebreide 130-puntencheck
✓ Batterijtest met State of Health
(SOH)-certificaat
✓ Professioneel gereinigd
(binnen en buiten)
✓ Volle tank of volledig opgeladen accu
✓ Mobiliteitsgarantie*
✓ 2 dagen gratis vervangend vervoer
+ Gratis eerste jaar a-point loyaliteit
(t.w.v. € 437,50)
Profiteer van gratis voordelen zoals zomer- en
winterchecks en APK.*
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Glazen schuif-kanteldak (PTC)
- Velgen 'Dynamic', 17 inch lichtmetaal (CJ1)
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- mistlampen voor adaptief
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- dodehoek detectie
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- Safe & Driving Pack (actieve noodgeval assistent, cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, Matrix LED verlichting, parkeer assistent) (P30)
- Technology Pack (draadloze telefoonlader, elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry, stuurwiel verwarmd, voorstoelen verwarmd) (P29)
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Deze Seat is een auto uit onze demovloot. Bent u op zoek naar een bijna nieuwe Seat voor de prijs van een occasion, kies dan voor een demo.
Waarom kiezen voor een demo :* Altijd rijk uitgerust* Een lage kilometerstand* Minimaal 12 maanden fabrieksgarantie* Auto is maximaal 12 maanden oud* Snel leverbaar, u kunt binnen enkele dagen op weg met uw nieuwe Seat.
Interesse in deze Seat of wilt u deze gewoon in het echt ervaren? Neemt u dan contact met ons op zodat u er zeker van bent dat de auto op de vestiging aanwezig is (dit betreft een rijden de demo, vraag naar de actuele km stand)
Hoeveel kost een SEAT Leon Sportstourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























