
SEAT Leon Sportstourer - Style Business Intense 1.5 eTSI 115 PK DSG Stationwagen | Matrix LED| Herwaardering
Algemeen
| Prijs | € 33.890 |
| Prijs excl. BTW | € 28.950 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 0 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 27 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHG-55-L |
| Datum deel 1 | 27-05-2026 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Midnight black |
| Gewicht | 1316 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 223980
Productienummer: 223980
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.960 kg
Afmetingen (LxB): 464 x 180 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Kleur bekleding : zwart/grijs, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Aanvullende garantielabels: Das WeltAuto
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- All-in prijs (inbegrepen): All-in prijs
Dit afleverpakket bevat: Audi Selectie :plus; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Geldige APK, RDW-leges
- VWPFS afleverpakket (zonder meerprijs):
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Velgen 'Urban', 16 inch lichtmetaal (C2F)
- achterspoiler
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- Matrix LED verlichting (PXM)
- mistlampen voor adaptief
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- RDW-leges
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Maas-De Koning – dé autodealer verspreid over de Randstad, tussen de grote steden. Dealer voor de merken Volkswagen, Audi, Audi RS, SEAT, CUPRA, Škoda en Volkswagen Bedrijfswagens. Kom langs voor onze uitgebreide voorraad nieuwe en gebruikte auto’s, onderhoud, reparatie, schadeherstel, leasing en accessoires.
Hoeveel kost een SEAT Leon Sportstourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























