
SEAT Leon ST - 1.0 EcoTSI Clima|Achteruitrijcamera|Cruise|LED
Algemeen
| Prijs | € 7.499 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 195.657 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HL-503-V |
| Datum deel 1 | 19-03-2016 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1136 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juni 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 202 km/u
GVW: 1.770 kg
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Achteruitrijcamera
- Aux
- Bluetooth
- centraal vergrendeling
- isofix
- Led dagrijverlichting
- LED verlichting
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Upgrade Business (Achteruitrijcamera, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Parkeersensor voor)
- Upgrade Business Plus (Achteruitrijcamera, Audio installatie premium, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, DAB-ontvanger, Dimlichten automatisch, Extra getint glas, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map + hard disk, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- USB
LET OP – BELANGRIJK OM TE WETEN
Garantie is bespreekbaar
Financiering mogelijk
Inruil mogelijk
Nieuwe apk mogelijk (1 jaar apk)
All-in prijs – geen verborgen kosten, geen afleverkosten
Meer dan 100 Auto's op voorraad (Niet alles staat online)
De kilometerstand is origineel en aantoonbaar middels onderhoudshistorie en NAP-rapport.
Direct beschikbaar – binnen 30 minuten wegrijden mogelijk
Geen onzin, scherp geprijsd
Altijd 90+ auto’s op voorraad
Geen verrassingen, gewoon eerlijke handel
Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u vooraf contact op te nemen om de beschikbaarheid te controleren.
Let op: zorg ervoor dat uw betaallimiet bij de bank voldoende hoog staat om problemen bij aankoop te voorkomen.
Wij zijn een RDW-erkend autobedrijf en werken met de Nationale Auto Pas (NAP).
Reserveren is uitsluitend mogelijk met een aanbetaling. Zonder aanbetaling geldt: wie het eerst komt, heeft voorrang.
Onze advertenties zijn met zorg samengesteld. Aan eventuele fouten in opties, accessoires of invoer kunnen geen rechten worden ontleend.
Contact & locatie
Telefoon: 06-43970051 / +31 6 43970051
Adres: Alcoalaan 8F, 5151 RW Drunen
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 10:00 – 18:00
Zaterdag: 10:00 – 16:00
Wij werken bij voorkeur op afspraak, zodat wij u optimaal kunnen helpen en het voertuig voor u kunnen klaarzetten.
(We work by appointment, please give us a call)
Gesproken talen: Nederlands, Duits en Engels
Over ons
Wij zijn een familiebedrijf, gerund door vader, moeder en twee zoons, en werken dagelijks met passie en toewijding aan ons autobedrijf.
Met meer dan 500+ Google reviews en 200+ Klantenvertellen reviews krijgt u een transparant en betrouwbaar beeld van wie wij zijn en hoe wij werken. Klanttevredenheid staat bij ons centraal.
Wij leveren goede, betrouwbare auto’s en hanteren een open en eerlijke werkwijze. U kunt bij ons rekenen op duidelijk en oprecht advies.
Vanuit ons brandweerverleden hechten wij extra waarde aan veiligheid. Dit ziet u terug in de selectie en aflevering van onze voertuigen.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























