
SEAT Leon ST - 1.5 TSI FR 150PK|AUTOMAAT|TREKHAAK|NAP|DSG|Carplay|Facelift|
Algemeen
| Prijs | € 13.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 159.345 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 14 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZJ-909-D |
| Datum deel 1 | 14-06-2019 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1194 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 455 x 182 x 144 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
- Variabele stuuroverbrenging
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- Afneembare trekhaak
- Bleutooth
- CarPlay
- Drive Pack (Adaptief Demping Systeem (ADS), Variabele stuuroverbrenging)
- Upgrade Beats Audio (Audio installatie premium)
- Upgrade Winter (Koplampreiniging, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
= Bijzonderheden =
Sportieve en rijk uitgeruste Seat Leon 1.5 TSI FR Facelift uit 2019 met 150 pk en DSG automaat. Deze krachtige en zuinige combinatie zorgt voor een comfortabele en dynamische rijervaring. Het betreft een origineel Nederlandse auto die in nette staat verkeert, zowel van binnen als van buiten.
Uitgevoerd in de sportieve FR uitvoering en voorzien van fraaie 18 inch velgen die de auto een extra sportieve uitstraling geven. Daarnaast beschikt de auto over een afneembare trekhaak, ideaal voor dagelijks gebruik of vakanties.
Het moderne interieur is voorzien van multimedia voorbereiding met Apple CarPlay, waardoor je eenvoudig je smartphone kunt verbinden voor navigatie, muziek en handsfree bellen. Ook beschikt de auto over een start/stop systeem voor extra efficiënt en zuinig rijden.
- Inruil en financiering mogelijk.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































