
SEAT Leon ST - 1.5 TSI FR, panodak, 1 jaar garantie
Algemeen
| Prijs | € 18.720 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 62.178 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJK-21-X |
| Datum deel 1 | 23-05-2019 (import) |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1171 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2018 - sep. 2019
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 207 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 182 x 145 cm
Wielbasis: 263 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
CO₂-uitstoot: 140 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf A.P.J. Scheerders BV Vaartweg 86 5106NE DONGEN, NL 0162312875 http://www.scheerders.nl peter@scheerders.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
= Bijzonderheden =
Laat u niets wijsmaken, deze SEAT Leon ST biedt alles wat u van een auto verlangt. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De sportstoelen geven het interieur van deze Leon ST een super strakke en sportieve uitstraling. Het interieur baadt in daglicht dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van uw stem bedienen. Het full map navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. Nieuwe smartphones hebben geen snoeren meer nodig om op te laden. Daarom heeft deze SEAT Leon ST een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons waarmee u onderweg simpel en effectief voor een volle accu zorgt. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. Ook regensensor, cruise control, sportstuurwiel, airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze SEAT Leon ST is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze SEAT bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Wij zijn een universeel autobedrijf met meer dan 60 jaar ervaring. We zijn elke werkdag open van 8.00 tot 20.00 uur.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























