
SEAT Leon - 1.2 TSI Businessline High | Nieuw Binnen | Camera | Navigatie | Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 2.648 |
| Bouwjaar | Januari 2011 |
| Kilometerstand | 237.650 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 60-PDF-4 |
| Datum deel 1 | 06-01-2011 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1175 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2010
Modelcode: 1P1
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 132 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: van Leeuwen Auto's Kapitein Nemostraat 18 7821AC EMMEN, NL 0591-820350 http://www.vanleeuwenemmen.nl verkoop@vanleeuwenemmen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Armsteun
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Deze auto word op dit moment voor u gereinigd.
Omdat wij deze occasion u niet willen onthouden adverteren wij de auto alvast met een beperkt aantal foto’s.
De uitgebreide fotoreportage en meer informatie volgt nog!
Deze SEAT Leon 1.2 TSI Businessline High is een sportieve en comfortabele hatchback met een fijne combinatie van rijcomfort en praktisch gebruiksgemak. De zuinige 1.2 TSI benzinemotor zorgt voor prettige prestaties en lage gebruikskosten.
De Businessline High uitvoering is mooi uitgerust met onder andere navigatie, een achteruitrijcamera en cruise control. Daarnaast beschikt de auto over stuurbediening, lichtmetalen velgen en een trekhaak, wat zorgt voor extra comfort en gebruiksgemak tijdens iedere rit.
Met zijn sportieve uitstraling en praktische formaat is deze Leon ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Deze SEAT komt uit 2011 en heeft een kilometerstand van 237.650 km. Een complete en nette hatchback die klaarstaat voor zijn volgende eigenaar.
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Kapitein Nemostraat 18 in het mooie Emmen.
Bij ons kunt u alles inruilen, uiteraard uw huidige auto maar ook uw caravan, camper, motorfiets, scooter, brommobiel of boot! Ook zonder APK of met schade.
Neem gerust eens contact op met een van onze verkopers voor een vrijblijvend voorstel, dit kan ook via Whatsapp via +31591820350.
Standaard worden onze occasions rijklaar aangeboden (tenzij expliciet aangegeven), daarnaast bieden wij afleverpakketten aan,
Hierbij onze mogelijkheden:
Afleverpakketten
Hierbij onze mogelijkheden;
Aflevering zo mee (Zonder pakket): € 20,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Vloeistoffen controle
Aflevering Van Leeuwen basis: € 295,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Nieuwe APK inclusief voortkomende kosten.
Aflevering Van Leeuwen Comfort: € 445,-
• Van Leeuwen basis +
• Nieuwe olie, nieuw oliefilter
• Overige vloeistoffen controleren en bijvullen.
Aflevering Van Leeuwen compleet: € 895,-
• Van Leeuwen Comfort +
• Onderhoudsbeurt volgens schema.
• 3 maanden/10.000 KM volledige garantie.*
*Geldig voor auto’s boven de € 7500,- tot 175.000km.
Daarnaast: werken wij ook samen met Autotrust
• Vraag de verkoper naar de voorwaarde.
• Reparatie in eigen regio.
• Snel en eenvoudig claimen bij pech.
• Tot 24 maanden zorgeloos rijden
Deze auto financieren? Ook dit is mogelijk.
Uiteraard bent u vrij om zonder afspraak langs te komen, echter raden wij wel altijd aan om even te bellen voor vertrek om teleurstelling te voorkomen.
Een afspraak is snel gemaakt via 0591 820 350.
Tot snel!
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 09:00 uur tot 18:00 uur.
Zaterdag: 08:30 uur tot 17:00
Zondag gesloten.
Telefoon: 0591-820350
E-mail: info@vanleeuwenemmen.nl
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0591-820350).
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































