
SEAT Leon - 1.2 TSI Ecomotive COPA / Navi / Cruise / 5DRS / NAP
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 218.066 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 48-TBG-9 |
| Datum deel 1 | 07-01-2012 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.775 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie: - Controle van de olie, vloeistoffen en remmen - 1 maand garantie op draaiende delen van de motor en versnellingsbak - Tenaamstelling van de nieuwe auto - Heeft u een inruilauto? Wij verzorgen de vrijwaring
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (1 maand garantie)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overige
- Lifestyle-pakket ("Lichtmetalen velgen 16""", Halogeen mistlampen, Mistlampen voor, Stuurwiel multifunctioneel)
RG Cars is een erkend autobedrijf, geregistreerd bij zowel de RDW als de Nationale Autopas (NAP). Financieringsmogelijkheden zijn beschikbaar.
We nodigen u van harte uit voor een bezoek aan onze showroom of een proefrit. Maak graag vooraf een afspraak door contact met ons op te nemen.
Bij de prijs inbegrepen:
- Uitgebreide veiligheidscontrole van onder andere remmen, banden, vloeistoffen en verlichting.
- Nationale Autopas voor een betrouwbare kilometerhistorie.
- Inruil van alle merken is mogelijk.
Wij rekenen geen afleverkosten! RG Cars biedt de mogelijkheid om het voertuig op uw naam te zetten en uw oude voertuig te vrijwaren. Betaling per pin is mogelijk.
Onze advertenties worden met zorg samengesteld; echter, aan eventuele fouten in de vermelding van accessoires, opties of typefouten kunnen geen rechten worden ontleend.
Heeft u vragen? Neem gerust telefonisch of via e-mail contact met ons op. Ga naar www.rgcars.nl en klik op het WhatsApp-icoon onderaan de pagina om direct in contact te komen met onze verkoopafdeling.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























