
SEAT Leon - 1.2 TSI Ecomotive COPA, Navigatie, Airco,
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 178.950 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 74-SPB-8 |
| Datum deel 1 | 03-11-2011 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Seat Leon 1.2 TSI Ecomotive COPA, Navigatie, Airco,
- Kenteken: 74-SPB-8
- Merk: Seat
- Model: Leon
- APK tot: 05-03-2027
- Tellerstand: 178950 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1197 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CBZ
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1180 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Hoogte: 1459 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Seat Leon 1.2 TSI Ecomotive COPA
-1.2 liter
-2011
-77 KW / 105 PK
-178950 kilometer
-Handgeschakeld 6 versnellingen
-panoramadak
-Airco
-Airbags
-Cruisecontrol
-Zwarte stoffen bekleding
-5 zitter
-Centrale deurvergrendeling
-Elektrische ramen
-Elektrische spiegels
-Lichtmetalen velgen
-Parkeer sensoren
-Navigatie, CD speler, Radio
-Handsfree bellen
-Trekhaak 1200 KG geremd
-APK tot 05-03-2027
€3999,-
Nette Seat Leon, van binnen en buiten.
Boekjes zijn aanwezig.
Voor verdere vragen en/of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met:
KayRo Trading
Eursinge 7
7935 AC Eursinge
T: 0683935208
E: verkoop@kayrotrading.nl
Openingstijden:
- 7 dagen in de week, maar wel op afspraak.
Alle Moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden !
KayRo Trading
Eursinge 7
7935 AC Eursinge
0683935208
verkoop@kayrotrading.nl
www.kayrotractoren.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































































