
SEAT Leon - 1.5 TSI Xcellence Business Intense
Algemeen
| Prijs | € 16.980 |
| Bouwjaar | September 2020 |
| Kilometerstand | 113.171 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 04 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-733-KX |
| Datum deel 1 | 04-09-2020 (import) |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Mystery blue |
| Gewicht | 1216 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2020
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Breedte: 180 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantie: 12 maanden garantie
Garantie: 30.000 km
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaardpakket: 12 maanden of 30.000km.
Dit afleverpakket bevat: 12 maanden garantie (12 maanden garantie, 30.000 km garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, NL 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
= Aanvullende opties en accessoires =
- 17 inch lichtmetalen velgen, Dynamic (Brilliant Silver) (PUB)
- Adaptive Cruise Control (WAC)
- Media system navi (ZN1)
- Mystery Blue (7Y7Y)
- SEAT Full Link (PMK)
- vervolgbotsing preventie
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (PCI)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- Beats Pack (audio installatie premium) (PNB)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Chrome Pack (PPW)
- DAB+ Digitale radio (PND)
- dimlichten automatisch
- Donkere ruiten achter (PCO)
- Draadloze telefoonlader (PB2)
- Drive pack (adaptief demping systeem, variabele stuuroverbrenging) (PDC)
- Elektrische ramen achter (PE6)
- elektrische ramen voor
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (PFB)
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- Matrix LED verlichting (PXM)
- multimedia-voorbereiding
- Parkeersensoren achter (PAK)
- Parkeersensoren voor en achter (PK2)
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor
- spraakbediening
- stuurwiel multifunctioneel
- Upgrade winter (voorstoelen verwarmd, koplampreiniging, ruitensproeiers verwarmbaar) (PW1)
- verkeersbord detectie
- Virtual Cockpit (PFK)
- zij airbag(s) voor
- Zonneschermpjes voor zijruiten achterpassagiers (PMF)
= Bijzonderheden =
Autohuis Koole is een echt familiebedrijf. Met jarenlange ervaring in jong gebruikte en exclusieve auto’s selecteren wij alleen voertuigen waar wij zelf achter staan. Kwaliteit, eerlijkheid en persoonlijke aandacht vormen de basis van alles wat we doen.
Onze voorraad bestaat uit ruim 100 auto’s, variërend van jonge occasions tot luxe en sportieve modellen. Wekelijks komen er nieuwe auto's binnen. Staat jouw ideale auto er niet bij, dan zoeken wij die graag voor je via onze persoonlijke zoekservice, inclusief hulp bij import en financiering.
Je bent welkom in onze showroom aan de Langeweg 51 in Fijnaart. We nemen graag de tijd voor je, denken met je mee en zorgen dat je precies weet wat je koopt. Dat is de kracht van een familiebedrijf.
Contact:
Joris Westers – 06-44321515
Onno Koole – 06-21231790
Martijn Koole – 06-46195800
verkoop@autohuiskoole.nl
Wij besteden veel zorg aan het opstellen van onze advertenties en informatie. Toch kan het voorkomen dat er prijs-, specificatie- of typfouten in voorkomen. Aan deze advertentie kunnen daarom geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































![BMW 2-serie Active Tourer - 218i Executive Aut. [ LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762068083/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-executive-aut-led-navi-camera.jpg)












































































