
SEAT Leon - FR Business 1.5 TSI eHybrid 204 PK Hatch. Technology pack | Matrix Led | Herwaardering
Algemeen
| Prijs | € 38.990 |
| Prijs excl. BTW | € 32.337 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 0 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHG-56-L |
| Datum deel 1 | 27-05-2026 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Midnight black |
| Gewicht | 1557 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 250 |
| Introductiejaar | januari 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 222905
Productienummer: 222905
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 132 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,7 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.130 kg
Afmetingen (LxB): 437 x 180 cm
Wielbasis: 269 cm
Accu
Accu: 26 kWh
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Accu laadtijd: 2 uur en 30 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 50 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 26 minuten
Interieur
Interieur: Kleur bekleding : zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 29 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
Aanvullende garantielabels: Das WeltAuto
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- All-in prijs (inbegrepen): All-in prijs
Dit afleverpakket bevat: Audi Selectie :plus; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Geldige APK, RDW-leges
- VWPFS afleverpakket (zonder meerprijs):
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Velgen 'Performance Supreme', 18 inch lichtmetaal (PUK)
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- Matrix LED verlichting (PXM)
- mistlampen voor adaptief
- Wegklapbare trekhaak (PGR)
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- start/stop systeem
- Technology Pack (voorstoelen verwarmd, draadloze telefoonlader, keyless entry, stuurwiel verwarmd) (P28)
= Bijzonderheden =
Maas-De Koning – dé autodealer verspreid over de Randstad, tussen de grote steden. Dealer voor de merken Volkswagen, Audi, Audi RS, SEAT, CUPRA, Škoda en Volkswagen Bedrijfswagens. Kom langs voor onze uitgebreide voorraad nieuwe en gebruikte auto’s, onderhoud, reparatie, schadeherstel, leasing en accessoires.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































































![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)
















