
SEAT Tarraco - 1.4 TSI e-Hybrid PHEV Xcellence | 245 PK | SoH 97% | Adaptive Cruise Control | Dodehoek de
Algemeen
| Prijs | € 34.440 |
| Prijs excl. BTW | € 28.523 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2023 |
| Kilometerstand | 51.746 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHL-59-X |
| Datum deel 1 | 25-07-2023 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Reflexsilver metallic (8E) (grijs metall |
| Gewicht | 1768 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 45 liter
Actieradius: 48 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.390 kg
Afmetingen (LxB): 474 x 184 cm
Wielbasis: 279 cm
Accu
Accu: 13 kWh, Conditie: 97%
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Interieur
Interieur: Black/black (MF), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 37 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket Gebruikt
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 5.000 km of 6 maanden onderhoudsvrij afhankelijk van wat als eerste bereikt wordt, Geldige APK, RDW-Leges, Wettelijke Garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, NL 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- Reflex Silver (8E8E)
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- mistlampen voor adaptief
Infotainment
- Draadloze Apple CarPlay™ en Android Auto™ voorbereiding (PML)
- Navigatie, radio en mediasysteem met 9,2 inch (23,37 cm) touchscreen in kleur (ZN2)
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera (PCR)
- Airconditioning 3-zone (PH3)
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- cruise control adaptief
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Driver Assistance Pack XL (dodehoek detectie, grootlichtassistent, Verwarmbaar stuurwiel, bots herkenning en activatie, file assistent, kruisend verkeer detectie, rijstrooksensor met correctie, verkeersbord detectie) (PDL)
- Verwarmde voorstoelen en buitenste zitplaatsen 2e zitrij (achterstoelen verwarmd, Verwarmbare voorstoelen) (PW1)
- 5.000 km of 6 maanden onderhoudsvrij afhankelijk van wat als eerste bereikt wordt
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Wealer is het aanspreekpunt voor al uw autozaken. Wij zijn officieel dealer in de regio Limburg voor de merken Volkswagen, Audi, Škoda, SEAT en Volkswagen Bedrijfswagens. Wealer bestaat uit dealer- en servicevestigingen. Met 7 vestigingen in Heerlen, Sittard, Roermond, Maastricht, Venlo, Venray én Panningen is er altijd een vestiging bij u in de buurt waar u terecht kunt.
Disclaimer:
We waarderen uw interesse in Wealer en het bezoek aan onze website. De informatie op deze site is met grote zorg samengesteld en bedoeld om zo actueel en accuraat mogelijk te zijn. Toch kunnen wij niet uitsluiten dat bepaalde gegevens onjuist, onvolledig of verouderd zijn. Onze auto’s worden geplaatst via een geautomatiseerd advertentiesysteem, waarbij optielijsten automatisch worden ingevuld. Hierdoor kunnen afwijkingen in de daadwerkelijke uitvoering voorkomen. Wij adviseren u daarom altijd om te verifiëren of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of onjuist vermelde opties in de tekst. Hoewel wij streven naar volledige en correcte informatie, kunnen er geen rechten worden ontleend aan deze advertentie. Wealer BV is niet aansprakelijk voor eventuele typ- of weergavefouten in de vermelde specificaties Wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen of andere informatie zijn te allen tijde voorbehouden.
Hoeveel kost een SEAT Tarraco verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















