
SEAT Tarraco - 2.0 TSI 4DRIVE Xcellence 7p. Automaat / 7 Persoons / 360° Camera / Elektr. klep / Stoelver
Algemeen
| Prijs | € 30.950 |
| Bouwjaar | Juni 2019 |
| Kilometerstand | 47.167 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 18 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZK-988-S |
| Datum deel 1 | 18-06-2019 |
| Topsnelheid | 211 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1708 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2019 - sep. 2020
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 58 liter
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 211 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.450 kg
Afmetingen (LxBxH): 485 x 184 x 167 cm
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 207 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG Garantie 12 maanden (inbegrepen): https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
- BOVAG Afleverbeurt (zonder meerprijs): De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
- BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Traa B.V. Microweg 32 6545CM NIJMEGEN, NL 024-3733131 http://www.auto-traa.nl maurice.traa@auto-traa.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 20"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- 20 inch lichtmetalen velgen, machined (PUY)
- Apple Carplay/Android Auto
- microvezel bekleding
- Vervolgbotsing preventie
- 360°-camera (Top View Camera) (PCT)
- Achteruitrijcamera (PCR)
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Digitale radio ontvangst (DAB+) (PND)
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader (PB2)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Leder-pakket (Achterbank verwarmd, ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar, Voorstoelen verwarmd)
- Lederen bekleding zwart (PL1)
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Media System Navi Plus (RN2)
- Navigatie-pakket (DVD speler, Navigatiesysteem full map + hard disk, WiFi)
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Upgrade Professional (Cruise control adaptief, Navigatiesysteem full map, Dab, Draadloze telefoonlader, DVD speler, Navigatiesysteem full map + hard disk, Parkeer assistent, Rondomzicht camera)
- Upgrade Professional 2 (P21)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Ontdek zorgeloos rijplezier bij Auto Traa! Al onze auto's komen met 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt bij aflevering en Europese pechhulp, zonder extra kosten!
Hoeveel kost een SEAT Tarraco verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































