Let op! Geld lenen kost geld
Skoda Octavia Combi - Combi 1.2 TSI Greentech Elegance Business Trekhaak Pano Navi Cruise - AutoWereld.nl
 

Skoda Octavia Combi - 1.2 TSI Greentech Elegance Business Trekhaak Pano Navi Cruise

10-2013, Benzine, Handgeschakeld, Combi, Bruin
€ 9.650
166.912 km

Algemeen

Prijs € 9.650
Bouwjaar Oktober 2013
Kilometerstand 166.912 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 6
APK Ja, tot 28 november 2025
BTW auto Nee, marge
Kenteken 6-SJZ-30
Datum deel 1 16-10-2013
Topsnelheid 193 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 10,50 sec
Motorvermogen 77 kW (105 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1197 cc
Energielabel A
Carrosserie Combi
Kleur Bruin (Metallic)
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1147 kg
Trekgewicht max 1300 kg
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 20
Introductiejaar maart 2013
Meer modelinformatie

Aanbieder

Van den Noort Automotive
Haarendijk 6a

5076TM Haaren

+31648376834

www.vandennoortautomotive.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbag Bestuurder
  • Airbag Passagier
  • Airbag. zijdelings voor 2x
  • Airbag. zijdelings acht.2x
  • Airbags knie
  • Centr. deurvergr. afstand.
  • ESP
  • Hoofdsteunen achter
  • Mistlampen
  • Startonderbreking
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Airconditioning. automat.
  • Cruise Control
  • Elektrische ramen voor
  • Elektrische ramen achter
  • Verstelbaar stuur
  • Panorama dak
  • Regensensor
  • Sunroof
  • Stoelverwarming voor
  • Stuurbekrachtiging
  • Xenon-koplampen
Multimedia
  • Navigatiesysteem
  • CD-wisselaar
Tuning
  • Lichtmetalen velgen
Praktisch
  • Deelb. achterbank (ongelijke delen)
  • Dakrails aluminium
  • Trekhaak. vast
Overige
  • Radio DAB
  • USB
  • AUX-IN
  • Bluetooth
  • Schuif-kanteldak elektrisch
  • Schuif-kanteldaken. el. 2x
  • Dynamisch Traction control
  • Bandenspanningscontrole
  • Start en Stop systeem
  • Parkeerassistent
  • Park control voor en achter
  • Onderhoudsboekje aanwezig
  • Dealeronderhouden
  • Koplampwissers
  • Armleuning midden voor
  • Middenarmsteun
  • Armleuning midden achter
  • Bekerhouders voor
  • Bekerhouder achter
  • El. verstelb. spiegels. verwarmd
  • Buitenspiegels inklapbaar
  • Lederen stuur
  • Multifunctioneel stuur
  • Buitentemperatuurmeter
  • Velgen Alu. 17 inch
  • Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
  • Passag.stoel hoogte verstelbaar
  • Kinderzitje voorbereiding ISOfix

Extra informatie

Beste geïnteresseerde,

Nieuw binnen bij Van den Noort Automotive; de zeer complete en luxe Skoda Octavia Combi Elegance Business. De origineel Nederlands geleverde Skoda Octavia Combi komt uit 2013 en heeft slecht 166.912 kilometer ervaring! Dit model van de Octavia blijft natuurlijk tijdloos, zo oogt de auto nog altijd bij de tijd. Ook qua rijgedrag, eigenschappen en ruimte heeft de Octavia verrassend veel te bieden. Sinds Skoda op technisch gebied de samenwerking heeft gestart met Volkswagen zijn het zeer betrouwbare, zuinige en duurzame auto's geworden, uiteraard met de ruimte en handigheden van Skoda zelf! De Octavia is uitgevoerd in de Elegance Businessline uitvoering, dit was toen de meest luxe uitvoering. Dankzij de pittige 1.2 turbomotor gekoppeld aan een versnellingsbak met 6 verzetten maakt dat de Octavia goed van zijn plek komt en ook nog zuinig is.

De origineel Nederlands geleverde Skoda is inmiddels afkomstig van de 2e eigenaar. Ook wat betreft onderhoud is er nooit bezuinigd op de auto, er is namelijk ieder jaar netjes het onderhoud uitgevoerd. Alle rekeningen, veelal bij de Skoda dealer, zijn hiervan aanwezig. Dat is natuurlijk wel zo fijn! De auto heeft recent een grote onderhoudsbeurt gehad en wordt geleverd met nieuwe APK. Verder zijn er 2 sleutels aanwezig en heeft de auto een schadevrij verleden. U hoeft geen specialist te zijn om te zien dat de vorige eigenaar zeer netjes met de auto is omgegaan, zo zitten er weinig gebruikerssporen op de Ocatvia en staat deze er zeer strak bij.

Naast de complete standaard uitrusting beschikt deze Octavia over een vele extra's, zoals: Panoramadak, Trekhaak, Parkeersensoren voor en achter, Navigatiesysteem groot scherm, Climate Control, Dakrailing, Bi-Xenon koplampen met LED dagrijverlichting, Elektrische ramen voor en achter, Multifunctioneel lederen stuur, Radio/CD Speler, Keyless Entry/Go, Cruise Control, 17'' Lichtmetalen velgen, Bluetooth, Licht- en regensensor, Automatisch inparkeren, ISOfix, USB, Reservewiel, Armsteun, Stoelverwarming, Canton Audiosysteem en nog veel meer!

Al onze auto's zijn door ons geïnspecteerd en staan op internet geprijsd inclusief 3 maanden garantie. (Tenzij anders vermeldt). Dit is dus een totaalprijs inclusief onderhoud groot/klein volgens fabrieksschema, minimaal Euro 30,00 brandstof en minimaal 6 maanden APK. Wij berekenen dus geen extra afleverkosten!

Extra garantie kan, afhankelijk van de auto, tegen meerprijs bijgekocht worden. (6, 12 of 24 maanden).
Het is mogelijk om een financiering en/of verzekering af te sluiten, informeer bij onze verkoopafdeling voor de prijzen en voorwaarden.
Wij ruilen uiteraard ook auto's in, informeer naar de mogelijkheden.

We staan garant voor onze auto's daarom bieden we u de mogelijkheid om uw potentieel nieuwe occasion Dekra of merkdealer te laten keuren.
Onze occasions zijn met grote zorg geselecteerd, voorzien van de originele onderhoudsboekjes, aantoonbare historie, rekeningen, gegevens vorige eigenaar/eigenaren, schriftelijke garantie.

Disclaimer; hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.

Hopelijk tot snel in onze mooie showroom in Haaren!

Met vriendelijke groeten,
Team Van den Noort Automotive

!VOOR BEZICHTIGINGEN WERKEN WIJ UITSLUITEND OP AFSPRAAK!

Hoeveel kost een Skoda Octavia Combi verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Van den Noort Automotive

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken