
Suzuki Grand Vitara - 2.0-16V Exclusive / IJSKOUDE AIRCO / DEALER ONDERHOUDEN / RIJDT SCHAKELT GOED
Algemeen
| Prijs | € 5.949 |
| Bouwjaar | Januari 2007 |
| Kilometerstand | 223.413 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 11 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 47-TS-TX |
| Datum deel 1 | 11-01-2007 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1480 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | maart 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/65 R17
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.070 kg
Afmetingen (LxBxH): 447 x 181 x 170 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 220 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Brandstofverbruik in de stad: 11,6 l/100km (1 op 8,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Een kenmerk van Japanse auto's is de intelligente techniek, maar ook de ver doorgevoerde degelijkheid. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. De cruise control geeft elke flitser het nakijken. De uitrusting van deze Suzuki is met buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Suzuki Grand Vitara is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
NecoCars
Kapitein Grandstraat 25
5015 BA Tilburg
Tel: 0031 61313 1408
Email: Info@necocars.nl
Wij bieden leuke occasions voor scherpe prijzen en altijd wisselend voorraad.
Auto die u bij ons koopt wordt gratis overgeschreven en u krijgt u tenaamstelling mee!
Hoeveel kost een Suzuki Grand Vitara verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























