
Suzuki Grand Vitara - 2.0-16V Exclusive Trekhaak keyless Go
Algemeen
| Prijs | € 4.900 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 268.767 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 20-HZT-6 |
| Datum deel 1 | 02-04-2009 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1508 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/70 R16
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.070 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 181 x 170 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 199 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Hoeveel kost een Suzuki Grand Vitara verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























