
Suzuki Ignis - 1.2 Select Hybrid Airco/Carplay/Lmv
Algemeen
| Prijs | € 13.400 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 77.124 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-150-TN |
| Datum deel 1 | 04-12-2019 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 810 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2020
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 32 liter
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.330 kg
Afmetingen (LxB): 370 x 169 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 98 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- Bovag garantie (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden Europese pechhulp, Minimaal een halve tank brandstof, Onderhoud volgens fabrieksschema incl. eventueel aanvullende werkzaamheden, Reiniging van het in- en exterieur
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur (MET)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- RDW-leges
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































