
€ 12.750
| Prijs | € 17.950 |
| Bouwjaar | Juni 2019 |
| Kilometerstand | 27.716 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZJ-136-F |
| Datum deel 1 | 07-06-2019 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 805 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Super Leuke Ignis Automaat met heel veel Opties!! 100% Dealeronderhouden, Onderhoudsboekjes Aanwezig, APK tot 07-06-2027!! Automatische Airco, Cruise Controle, Navigatie, Camera, Stoelverwarming en een Trekhaak!! 17.950,- U kunt kiezen uit Verschillende Aflever en Garantie Pakketten!! 17.950,-!!