
Suzuki Ignis - 1.2 Stijl Automaat |Apple Carplay |Andriod auto| Allseason banden|Cruise contr |Keyless en
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | Augustus 2017 |
| Kilometerstand | 75.774 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PR-922-D |
| Datum deel 1 | 26-08-2017 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 805 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.330 kg
Afmetingen (LxBxH): 370 x 166 x 160 cm
Wielbasis: 244 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 maanden garantie: Rijklaarprijs incl 12 maanden garantie en mobiliteitsservice. 30 euro brandstof en poetsen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verschuifbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Suzuki Ignis. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Suzuki Ignis is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Bij de uitrusting van deze Suzuki horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Je weet altijd waar je moet zijn, dankzij het navigatiesysteem. De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Onderweg wil je zo min mogelijk onnodige of afleidende handelingen verrichten. Vandaar ook de audiobediening op het stuur. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Met cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Een belangrijk veiligheidssysteem in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die u een duidelijk signaal geeft wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt u om een dreigende aanrijding te voorkomen. In deze Suzuki vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























