
Suzuki Ignis - 1.5-16V Exclusive MET APK
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Bouwjaar | Februari 2005 |
| Kilometerstand | 193.859 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 49-PZ-NT |
| Datum deel 1 | 04-02-2005 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 935 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juni 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.470 kg
Afmetingen (LxBxH): 377 x 160 x 159 cm
Wielbasis: 236 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 160 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"" met brede banden"
- Achterspoiler
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Afleveringskosten in overleg, occasion aanschafprijs boven de €1000 rekenen wij €150 en onder €1000 rekenen wij €100.
KOM VRIJBLIJVEND LANGS OM DE AUTO TE BEZICHTIGEN EN EVENTUEEL EEN PROEFRIT TE MAKEN BIJ AUTOBEDRIJF CAR TRADE NL TE CAPELLE AAN DEN IJSSEL.
Car Trade NL
Gemzenstraat 12
2901BL Capelle a/d Ijssel
www.cartradenl.com
Tel: 06-17426223
Tel: 010-3330015 (W.D. 09:00-17:00)
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























