
Suzuki Ignis - 1.5-16V GLS AIRCO TREKHAAK APK 04-2027
Algemeen
| Prijs | € 875 |
| Bouwjaar | November 2004 |
| Kilometerstand | 224.726 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 73-PT-HL |
| Datum deel 1 | 23-11-2004 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 935 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R14
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.470 kg
Afmetingen (LxBxH): 377 x 160 x 159 cm
Wielbasis: 236 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 160 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
Exterieur
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
SUZUKI IGNIS 1.5
GOED WERKENDE AIRCO
RECENT NIEUWE APK
STAAT OP 4 HELE GOEDE BANDEN
RIJDT GOED
SCHERPE PRIJS
INRUIL (SLOOP) AUTO MOGELIJK ( TEGEN HANDELS PRIJS )
OOK S'AVONDS TE BEZICHTIGEN OP AFSPRAAK
BEL EVEN VOORDAT U EEN VOERTUIG KOMT BEZICHTIGEN OM EVENTUELE TELEURSTELLING TE VOORKOMEN
BEL VOOR MEER INFO; 0652692430
ZONDAG 'S GESLOTEN
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































