
Suzuki Jimny - 1.3 | AWD 4X4 | AIRCO | NL-AUTO | TREKHAAK |
Algemeen
| Prijs | € 8.999 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 182.686 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 13 juni 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 52-GFR-8 |
| Datum deel 1 | 13-06-2008 |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,10 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1328 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1035 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2004 - jul. 2012
Technische informatie
Koppel: 110 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 14,1 s
Topsnelheid: 140 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.420 kg
Afmetingen (LxBxH): 378 x 165 x 171 cm
Wielbasis: 225 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 171 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
Garantie: Bijlsma Auto's Garantie Plan
Garantie: Bijlsma Auto's heeft een eigen garantieplan ontwikkeld. Tegen een geringe meerprijs kunt een een garantiepakket bij ons afsluiten voor de duur van 3 of zelfs 6 maand. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie. Nieuw Bijlsma Auto's Garantie Plan!
Productveiligheid
Fabrikant: Bijlsma Auto's Zoom 25 9231DX SURHUISTERVEEN, NL 0640709839 http://www.bijlsma-auto.nl info@bijlsma-auto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Bijlsma Auto's Garantie Plan (tegen meerprijs)
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlands geleverde Suzuki Jimny. Auto staat rondom op zeer goede Vredestein all season banden. Apk tot 13-6-2026, een nieuwe apk behoort in overleg uiteraard tot de mogelijkheden.
Op deze Suzuki Jimny kunt u blind vertrouwen. In één woord een heerlijke stadsauto die u nooit in de steek laat. Snel, wendbaar, voorzien van alle gemak en uitermate prettig in prestaties. De aandrijving van deze auto komt voor rekening van een pittige benzinemotor, in combinatie met een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook getint glas en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Waarom kiezen voor Bijlsma Auto?
Bij Bijlsma Auto kunt u rekenen op de hoogste kwaliteit en volledige transparantie. Wij werken uitsluitend met correcte bouwjaren en kilometerstanden. Bij aflevering ontvangt u altijd een NAP-certificaat, zodat u verzekerd bent van een gegarandeerde kilometerstand. Eerlijkheid en klanttevredenheid staan bij ons hoog in het vaandel.
Bent u op zoek naar een betrouwbare occasion? Bezoek dan onze website, BIJLSMA-AUTO.NL, voor een uitgebreid aanbod van goed onderhouden dealeroccasions, inclusief gedetailleerde foto’s en heldere informatie. Het kan zijn dat niet alle opties in de accessoireslijst vermeld staan, maar dankzij onze uitgebreide fotoreportage kunt u vrijwel alle opties terugvinden.
Transparantie is onze prioriteit: De getoonde prijzen zijn nettoprijzen, wat betekent dat u geen extra afleverings- of rijklaarkosten betaalt. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.
Garantie: Tegen een meerprijs van €350 bieden wij bij Bijlsma Auto een garantieplan van 3 maanden op de motor, versnellingsbak en eindaandrijving. Zo rijdt u met extra gemoedsrust.
Wij zijn trots op onze reputatie: volgens klanttevredenheidsonderzoeken zijn wij uitgeroepen tot het beste autobedrijf van Nederland. Deze erkenning is voor ons niet alleen een titel, maar een bevestiging van onze voortdurende inzet voor kwaliteit en klantgerichtheid.
Kom gerust langs voor een proefrit – de koffie staat altijd voor u klaar! Om teleurstellingen te voorkomen, adviseren wij om van tevoren even te bellen, aangezien we niet altijd aanwezig zijn. Inruil van uw huidige voertuig is altijd mogelijk.
Bij Bijlsma Auto bent u verzekerd van kwaliteit, service en transparantie.
Let op: Ondanks dat wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, zijn wij niet aansprakelijk voor druk- of zetfouten.
Hoeveel kost een Suzuki Jimny verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























