
Suzuki Jimny - 1.3 JLX Aut. | 4WD | Facelift model | Airbags | ABS | Volledig dealer onderhouden

Algemeen
Prijs | € 8.400 |
Bouwjaar | 2006 |
Kilometerstand | 140.353 km ![]() |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automaat |
Aantal versnellingen | 4 |
APK | Ja, tot 03 juli 2026 |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | 96-TG-RG |
Datum deel 1 | 08-09-2006 |
Topsnelheid | 135 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 17,20 sec |
Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
Aantal deuren | 3-deurs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aantal cilinders | 4-cilinder |
Cilinderinhoud | 1328 cc |
Energielabel | F |
Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
Kleur | Zwart |
Oorspronkelijke kleur | Zwart |
Gewicht | 1050 kg |
Trekgewicht max | 1300 kg |
Trekgewicht onger. | 350 kg |
Verbruik | (±) 1 op 13 |
Introductiejaar | januari 2005 |
Meer modelinformatie |


Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 1998 - 2012
Technische informatie
Koppel: 110 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 17,2 s
Topsnelheid: 135 km/u
GVW: 1.420 kg
Wielbasis: 225 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 184 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: X-MOTIVE DEALS: Deze auto is ingeruild bij X-MOTIVE, maar valt buiten ons standaard aanbod. Daarom nu rechtstreeks te koop via X-MOTIVE DEALS: scherp geprijsd, zonder poespas. Geen afleverpakket of poetsbeurt – je krijgt ’m zoals-ie is. Extra’s kunnen op verzoek, maar zitten niet in de prijs. Grijp je kans en doe er je voordeel mee!
= Aanvullende opties en accessoires =
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- elektrische ramen voor
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hoofdsteunen voor
- passagiersairbag
= Bijzonderheden =
Eerlijk, stoer en direct mee te nemen – deze Suzuki Jimny wacht op jou!
Ben jij op zoek naar een échte terreinwagen zonder gedoe? Deze Suzuki Jimny 1.3 JLX Automaat uit 2006 staat klaar om direct met jou op avontuur te gaan. Geen inruil, geen franje, gewoon een betrouwbare 4x4 voor een bijzonder scherpe meeneemprijs.
Het gaat hier om het geliefde faceliftmodel, uitgevoerd in stijlvol zwart en voorzien van airbags, ABS en permanente vierwielaandrijving. Onder de kap ligt de betrouwbare 1.3 benzinemotor met 86 pk, gekoppeld aan een automatische versnellingsbak die het rijden zowel in de stad als offroad verrassend comfortabel maakt. Met slechts 140.353 kilometer op de teller en een onderhoudshistorie volledig bij de Suzuki-dealer, weet je precies wat je in huis haalt.
Deze Jimny is ingeruild bij X-MOTIVE maar valt buiten ons standaard aanbod, daarom bieden we ‘m nu rechtstreeks aan via X-MOTIVE Deals. Let wel: we leveren de auto zoals hij is. Geen poetsbeurt, geen technische controle vooraf. Wil je dat wél? Dan kan dat natuurlijk, maar die service is niet inbegrepen in de prijs.
Kortom: een compacte terreinheld met karakter, eerlijk aangeboden, zonder omwegen. Pak je kans met X-MOTIVE Deals en rijd binnenkort weg in een Jimny waar je op kunt bouwen!
Ontdek X-MOTIVE DEALS, unieke auto's voor een meeneemprijs!
Soms ruilen wij auto's in die nét buiten ons vaste programma vallen. Auto’s met karakter, een goed verhaal of gewoon een buitenkans – maar die niet helemaal passen binnen ons exclusieve aanbod. En juist díe auto’s bieden wij direct aan via X-MOTIVE DEALS: scherp geprijsd, zonder poespas.
Geen showroomglans, geen uitgebreide voorbereiding – gewoon een eerlijke auto voor een eerlijke prijs. Precies zoals we 'm hebben ingeruild. Dus: niet gepoetst, niet technisch nagelopen, maar wél met alle papieren erbij en altijd rijklaar voor wie snel wil schakelen. Natuurlijk kunnen we op verzoek alles voor je regelen – van een nieuwe APK tot een complete poetsbeurt – maar dat zit niet in de prijs inbegrepen.
Waarom we dit doen? Omdat we vinden dat ook deze auto's een tweede kans verdienen – en omdat jij daar je voordeel mee kunt doen. Geen omwegen, geen tussenhandel, gewoon direct bij ons vandaan. Sla je slag en profiteer van een écht scherpe deal.
Pak je kans. Rijd weg met een glimlach. Dat is X-MOTIVE DEALS.
Let op!
Vanwege de beperkte ruimte is niet ons volledige aanbod aanwezig op onze locatie in Terschuur. Bovendien werken wij samen met verschillende partners die auto's en campers voor ons verkopen. Neem daarom altijd vooraf even contact met ons op. Zo kunnen wij je precies vertellen waar het voertuig zich bevindt en voorkom je dat je voor niets onderweg bent.
Openingstijden
Wij werken bij voorkeur op afspraak. Zo hebben we alle tijd om je goed te helpen. Je krijgt persoonlijke aandacht, eerlijk advies en we denken met je mee over wat bij jou past.
Je bent uiteraard ook van harte welkom om tijdens onze openingstijden spontaan langs te komen om onze auto's te bekijken. Tijdens de doordeweekse dagen en op zaterdagochtend is er altijd iemand aanwezig, zodat je naar binnen kunt. Wijzelf kunnen op dat moment echter afwezig zijn of in gesprek met een klant. We rekenen in dat geval op je begrip.
Maandag t/m vrijdag: 09:00 – 18:00
Zaterdag: 09:00 – 12:00
Zondag en feestdagen: gesloten
Hoeveel kost een Suzuki Jimny verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.