
Suzuki Splash - 1.2 COMFORT AUTOMAAT Airco | Hoge instap | Elektrische ramen
Algemeen
Prijs | € 10.445 |
Bouwjaar | 2014 |
Kilometerstand | 49.212 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automaat |
Aantal versnellingen | 4 |
APK | Bij aflevering |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | - |
Datum deel 1 | 31-07-2014 (import) |
Topsnelheid | 170 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 14,00 sec |
Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
Aantal deuren | 5-deurs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aantal cilinders | 4-cilinder |
Cilinderinhoud | 1242 cc |
Energielabel | D |
Carrosserie | Hatchback |
Kleur | Bruin (Metallic) |
Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
Gewicht | 1015 kg |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | - |
Verbruik | (±) 1 op 18 |
Introductiejaar | september 2010 |
Meer modelinformatie |

Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2010 - okt. 2015
Technische informatie
Koppel: 114 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 14,0 s
Topsnelheid: 170 km/u
Wielbasis: 236 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Geen extra kosten! Geen afleverpakketten!: Wij leveren elke auto inclusief beurt, nieuwe APK, volle tank, garantie & mobiliteitsservice.
Productveiligheid
Fabrikant: Suzuki Leiden by Bart Hoge Rijndijk 328 2314AN LEIDEN, NL 0715899636 http://www.suzukileiden.nl j.vdvlugt@suzukileiden.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
Infotainment
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Rokersvrije auto
- Achterbank in delen neerklapbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- ONDERHOUDSHISTORIE AANWEZIG
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoge instap
= Bijzonderheden =
Prachtige en bovenal perfect onderhouden Suzuki Splash, de slimme stadsauto van Suzuki die dankzij zijn hoge instap en vlotte 1.2 liter motor ideaal is voor stad en land. Dankzij het praktische interieur en de hoge deuropening, is het misschien wel de makkelijkst instapbare auto in zijn segment. Daarnaast staat de Splash garant voor betrouwbaarheid: de ANWB zegt zelfs dat ze aan de Splash enkel accu's hebben moeten opstarten. Dit exemplaar is dan ook nog eens origineel van lak & voorzien van een CarPass. Rijklaar levering, incl. ijskoude airco en 1 jaar garantie.
LET OP! WIJ VERWACHTEN DIT VOERTUIG PAS EIND OKTOBER BINNEN TE KRIJGEN! Desgewenst kunt u zich door ons op onze 'bellijst' laten zetten. Zodra de auto binnen is, maken we met u een afspraak voor een proefrit.
SNEL CONTACT MET ONS? Stuur ons dan direct een whatsapp.
Jelle: 06-42065879
Kevin: 06-45359621
Wij reageren zo spoedig mogelijk op uw bericht. Wij zijn ook gewoon bereikbaar buiten openingstijden.
Elke auto bij Suzuki Leiden wordt geleverd zonder extra aanvullende kosten. Wij hebben dus geen 'afleverpakketten' of andere verrassingen. Elke auto wordt bij ons rijklaar geleverd, inclusief een onderhoudsbeurt, een lange APK (minimaal 1 jaar geldig), een complete technische controle, een volle tank, Europese mobiliteitsgarantie en garantie (tenzij anders aangegeven). Dat betekent dat u bij ons altijd zorgeloos kunt wegrijden.
Wij zijn al sinds 1998 officieel Suzuki-dealer voor de regio Leiden. Naast ons Suzuki-dealerschap, zijn wij universeel garage en importeren wij wekelijks gebruikte voertuigen uit o.a. België, Denemarken, Zweden en Luxemburg. Elke auto die wij importeren, wordt handmatig uitgekozen en persoonlijk geïnspecteerd. Wij kunnen daarom op al onze auto's de kilometerhistorie en ongeval-vrijheid garanderen. Een auto uit het buitenland moet wat ons betreft kloppen qua historie. Doet hij dat niet, dan halen we hem niet naar ons toe.
Heeft u een leuke auto gezien, maar mist u opties? Wij kunnen u helpen met het toevoegen van allerlei accessoires. Vraag onze collega's naar de kosten. Wij kunnen o.a. de volgende zaken voor u regelen:
- Inbouw van een navigatiescherm
- Het toevoegen van Android Auto/Apple Carplay
- Inbouw van parkeersensoren voor of achter
- Inbouw van Cruise Control
- Montage van een trekhaak of een armsteun
Wilt u proefrijden in één van onze wagens? Een proefrit is altijd vrijblijvend, u bent van harte welkom. Het liefst spreken wij hiervoor wel een datum en tijdstip met u af. Woont u ver weg? U hoeft maar één keer heen- en weer. Wij kunnen namelijk na het rijklaar maken de auto voor u op locatie afleveren tegen scherpe tarieven. Zien wij u snel in onze showroom? Wij kijken ernaar uit!
Een vriendelijke groet van het team van Suzuki Leiden!
Bart van der Ham (Directie)
Jelle van der Vlugt (Occasions)
Kevin Schuurhuis (Nieuwe auto's)
Eelco Kooper (After Sales)
Rob de Rooij (After Sales)
Hoeveel kost een Suzuki Splash verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.