
Suzuki Swift - 1.2 Exclusive Automaat| Cruise controle| Keyless entree | Climate control| Ledere bekledin
Algemeen
| Prijs | € 8.450 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 118.082 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 57-PZD-5 |
| Datum deel 1 | 27-05-2011 |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 965 kg |
| Trekgewicht max | 200 kg |
| Trekgewicht onger. | 200 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,5 s
Topsnelheid: 160 km/u
GVW: 1.480 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 maanden garantie: Rijklaarprijs incl 12 maanden garantie en mobiliteitsservice. 30 euro brandstof en poetsen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
= Bijzonderheden =
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder.
De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. Met cruise control rijdt u rustiger en meer ontspannen, en bovendien zuiniger. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Suzuki Swift is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































































![Renault Clio - 1.2 16V Sport [ Nieuwe Distr-riem Navigatie Bluetooth Airco Cruise Control ]](https://cdn.autowereld.nl/I760752181/240x180/renault-clio-1-2-16v-sport-nieuwe-distr-riem-navigatie-bluetooth-airco-cruise-control.jpg)






