
Suzuki Swift - 1.2 Select Smart Hybrid Camera Stoelverw Cruise Tel
Algemeen
| Prijs | € 18.799 |
| Prijs excl. BTW | € 15.593 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2024 |
| Kilometerstand | 7.031 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 11 december 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJP-33-K |
| Datum deel 1 | 11-12-2024 (import) |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 894 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 179 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 386 x 174 x 149 cm
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Kleur parelmoer
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- achterbank in delen neerklapbaar
- Apple car play
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurders-informatie-systeem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- Camera
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- derde remlicht
- dimlichten automatisch
- hoofd airbag(s) voor
- Keyless
- knie airbag(s)
- koplampen in hoogte verstelbaar
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- multimedia-voorbereiding
- onderhoudsboekjes aanwezig
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
= Bijzonderheden =
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Suzuki SWIFT. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Deze Suzuki SWIFT legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Pittig rijden wordt nog comfortabeler dankzij de fraaie sportstoelen. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Nekkramp en verdraaide schouders zijn verleden tijd. Door de achteruitrijcamera is iedere meter achter de auto glashelder in beeld. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Gemakkelijk en veilig is de bediening het audiosysteem en het navigatiesysteem met knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. De uitrusting van deze Suzuki is met keyless entry, buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en bestuurders-informatie-systeem behoorlijk compleet.
De geavanceerde technologie in deze Suzuki is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Om te voorkomen dat u tijdens lange ritten achter het stuur in slaap valt, is deze auto voorzien van vermoeidheidsherkenning. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Mvgr Martijn
Auto Lucassen
Tel 06-10835558.
Disclaimer:
Onze advertenties worden altijd zo zorgvuldig en
accuraat mogelijk opgesteld. Fouten zijn echter
nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen
op deze informatie, maar controleer bij aankoop
de zaken die uw beslissing zouden kunnen
beinvloeden. Bij twijfel kunt u altijd contact
opnemen met de verkoopadviseur. Er kunnen
geen rechten ontleed worden aan de informatie
in onze advertentie.
Inruil mogelijk.Tevens bieden wij de mogelijkheid om
uw autoverzekering bij ons af te sluiten of een extra
garantie op uw voertuig via autotrust garantie partner.
Ook voor vakkundig onderhoud,reparatie en apk bent
u bij ons aan het juiste adres.
Graag tot ziens bij,
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























