
Suzuki Swift - 1.2 Select Smart Hybrid | Trekhaak | Cruise Control | Camera | PDC | All-Seasonbanden |
Algemeen
| Prijs | € 18.440 |
| Prijs excl. BTW | € 15.429 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 24.400 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-677-ZR |
| Datum deel 1 | 24-01-2024 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,10 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Mineral Grey |
| Gewicht | 865 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2024
Modelcode: RZ/AZ
Typenummer: K12D
Technische informatie
Koppel: 107 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 37 liter
Acceleratie (0-100): 13,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.365 kg
Afmetingen (LxB): 385 x 174 cm
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Interieur: Fabric black, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- 12 maanden BOVAG garantie (inbegrepen): Inclusief afleverbeurt, nieuwe APK, Pechhulp Europa, poetsbeurt en 12 maanden BOVAG garantie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Fabrieksgarantie (zonder meerprijs): Inclusief afleverbeurt, nieuwe APK, Pechhulp Europa en poetsbeurt.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "12 maanden BOVAG garantie"): Fabrieksgarantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- dimlichten automatisch
- lichtmetalen velgen 16"
- Mineral Gray Metallic (ZMW)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor
- Trekhaakset afneembaar, 7-polig (93640-63300-100)
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- Parkeersensoren achter (990E0-68P53-020)
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- All-Season banden
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Het betreft een demonstratie auto, de getoonde kilometerstand kan afwijken van de werkelijke stand wegens dagelijks gebruik. Deze auto is voorzien van o.a. Airco, Adaptieve Cruise Control, Camera achter, PDC Achter, Rijstrooksensor, Radar Brake Support, All-Seasonbanden en nog veel meer. Deze nieuwe Suzuki Swift 1.2 Select wordt geleverd met 6 jaar fabrieksgarantie ingaande 1e registratie.
Deze auto koopt u geheel rijklaar met afleveringsbeurt + Pechhulp EU voor 12 maanden/15.000km + APK + 12 maanden BOVAG garantie tenzij anders vermeld in de advertentie.
Het inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar. Het is ook mogelijk om de nieuwe auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen. Wij bieden u de mogelijkheid om via ons de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen.
Vraag hiervoor naar de voorwaarden bij onze specialisten.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












![Suzuki Swift - 1.2 Style Smart Hybride [10JAAR GARANTIE I CARPLAY | ACC ]](https://cdn.autowereld.nl/I755180181/240x180/suzuki-swift-1-2-style-smart-hybride-10jaar-garantie-i-carplay-acc.jpg)





![Suzuki Swift - 1.2 Style Smart Hybride [10JAAR GARANTIE I CARPLAY | ACC ]](https://cdn.autowereld.nl/I756603287/240x180/suzuki-swift-1-2-style-smart-hybride-10jaar-garantie-i-carplay-acc.jpg)





