
Suzuki Swift - 1.2 Styl Smart Hybrid, Camera, Carplay, Stoel verwarming
Algemeen
| Prijs | € 17.900 |
| Prijs excl. BTW | € 14.889 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2023 |
| Kilometerstand | 50.872 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJL-93-G |
| Datum deel 1 | 17-01-2023 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,10 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 865 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.365 kg
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Afleverpakket (2): Prijs incl afleverbeurt + 12 maanden garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-navigatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- DAB-ontvanger
- Hoofdsteunen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Keyless entry
- Led koplampen
= Bijzonderheden =
Suzuki Swift 1.2 Hybrid Sportief Uitgevoerd | 2023 | Camera | Stoelverwarming | Navi
Zeer nette en sportieve Suzuki Swift uit 2023, compleet uitgevoerd en voorzien van veel luxe opties. Deze zuinige hybride hatchback combineert sportiviteit met comfort en lage gebruikskosten. Dankzij de compacte afmetingen en soepele rijeigenschappen ideaal voor zowel stadsverkeer als langere ritten.
Belangrijkste gegevens
Bouwjaar: 2023
Brandstof: Benzine / Hybride
Motorinhoud: 1197 cc
Vermogen: 83 PK (61 kW)
Transmissie: Handgeschakeld
Topsnelheid: 180 km/u
0-100 km/u: 13,1 seconden
Gemiddeld verbruik: 4,7L / 100 km
Gewicht: 865 kg
APK geldig tot: 17-01-2027
Wegenbelasting: gemiddeld €94,33 per kwartaal
Luxe opties & extra’s
Lichtmetalen velgen
Extra getinte ramen
Elektrisch verstelbare én inklapbare buitenspiegels
Verwarmde buitenspiegels
Elektrische ramen voor en achter
Verwarmde voorstoelen
Multifunctioneel stuurwiel
Cruise control
Airconditioning
Bluetooth telefoonverbinding
Navigatiesysteem
Parkeersensoren achter
Achteruitrijcamera
Waarom deze Suzuki Swift?
Deze Swift is niet alleen sportief om te zien, maar ook zeer betrouwbaar en voordelig in gebruik. De hybride techniek zorgt voor een laag brandstofverbruik en extra rijcomfort. Dankzij de rijke uitrusting stap je altijd comfortabel onderweg.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit!
Instappen en rijden maar!
CarProf Bakkers Hank – Uw BOVAG-autobedrijf voor alle merken!
Van onderhoud, APK en reparaties tot occasions: alles voor uw auto vindt u bij ons onder één dak. Service, kwaliteit en persoonlijke aandacht staan altijd centraal.
Inruil welkom! Maak eenvoudig een afspraak zodat wij de tijd voor u nemen – de koffie staat klaar.
Voor een afspraak: vraag naar Leon Bakkers 0162-402324.
De verkoopprijs is altijd inclusief afleveringskosten.
Belangrijke informatie
Wij doen ons uiterste best om de informatie in onze advertenties zo correct en actueel mogelijk weer te geven.
Aan deze gegevens kunnen echter géén rechten worden ontleend.
Controleer daarom altijd samen met ons de aanwezige opties en accessoires van de auto.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























