
Toyota Auris - 1.8 Hybrid Lease - navi - airco - camera - cruise
Algemeen
| Prijs | € 6.500 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 270.438 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-XRJ-79 |
| Datum deel 1 | 30-10-2014 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 385 kg |
| Trekgewicht onger. | 385 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | oktober 2013 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: dec. 2012 - mei 2015
Referentienummer: 372
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Accuconditie: 0%
Geschikt voor snelladen: nee
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 86 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Brandstofverbruik in de stad: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Overige informatie
Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 18.00 kW
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Extra
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
deze Toyota auris is voorzien van airconditioning, cruise control, elektrische ramen, achteruitrijcamera, navigatiesysteem, lichtmetalen velgen, keyless start, multifunctioneel stuurwiel, etc
Hoeveel kost een Toyota Auris verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























