
Toyota Auris - hybrid 1.8 VVT-i Aspiration ✅ Camera ✅ Airco ✅ Cruise ✅ Automaat
Algemeen
| Prijs | € 5.900 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 162.968 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 54-RZF-4 |
| Datum deel 1 | 22-09-2011 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1794 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1420 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2011 - jan. 2013
Technische informatie
Koppel: 180 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.125 kg
Afmetingen (LxBxH): 444 x 179 x 167 cm
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 164 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Jan Bakker Auto's Uiterwaardenstraat 15 8081HJ ELBURG, NL 0525-683726 http://www.janbakker-autos.nl info@janbakker-autos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Let op er zit op wat plekken lichte schade
Wij doen er alles aan om de advertentie zo zorgvuldig mogelijk te maken. Echter zeggen foto's meer dan woorden, mocht u vragen hebben bel ons dan of whatsapp 0629170803
Hoeveel kost een Toyota Auris verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























